Dipované umelé nástrahy FishUP Pupa 38mm / 8ks Farba: Bubble Gum / Hot Chartreuse

Dipované umelé nástrahy FishUP Pupa 38mm / 8ks Umelá nástraha FishUP Pupa je veľmi obľúbená a pôsobí doslova ako magnet na pstruhy. Je vyrobená z mäkkého materiálu, vďaka čomu ryba viac dôveruje nástrahe a niekedy ju doberá aj na viackrát. FishUP Pupa je pomerne veľká nástraha, čo umožňuje ďaleké nahadzovanie a to aj za veterného počasia. Rovnako a

Popis výrobku Dipované umelé nástrahy FishUP Pupa 38mm / 8ks Farba: Bubble Gum / Hot Chartreuse

Dipované umelé nástrahy FishUP Pupa 38mm / 8ks


Umelá nástraha FishUP Pupa je veľmi obľúbená a pôsobí doslova ako magnet na pstruhy. Je vyrobená z mäkkého materiálu, vďaka čomu ryba viac dôveruje nástrahe a niekedy ju doberá aj na viackrát. FishUP Pupa je pomerne veľká nástraha, čo umožňuje ďaleké nahadzovanie a to aj za veterného počasia. Rovnako ako väčšina umelých nástrah v tvare larvy nemá žiadny pohyb. Svoju vlastnú váhou alebo s malou hlavičkou prepadáva vodným stĺpcom. Jednou z možností je aj vedenie larvy tesne pod hladinou. Je len na vás akým spôsobom bude prezentovaná. Nástraha je navyše dipovanie čo zvyšuje počet záberov a vo vode zanecháva výraznú pachovú stopu. Prírodné farby zaručí úspech v čistej vode, naopak žiarivé budú úspešné v hlbokej alebo kalnej vode.

Dôvody na kúpu FishUP Pupa
- dipovanie nástraha
- Atraktívna nástraha pre lov pstruhov
- Prepracovaná do detailu
- Množstvo atraktívnych farieb
- Dobrá cena
Závodné ochutené nástrahy FishUP
FishUP je ukrajinský výrobca nástrah, ktorý založili špičkoví rybári a víťazi rôznych súťaží po celej Ukrajine. Spočiatku tieto nástrahy slúžili iba na špeciálne účely. Ukázali sa ako veľmi efektívne čo viedlo k ich okamžité popularite medzi rybármi. Pre výrobu nástrah FIshUP sa používajú iba vysoko kvalitné materiály, ako prírodný atraktanty sa soli, vďaka ktorým sú také účinné a atraktívne pre ryby. FishUP používa slovenský aj Česká prívlačový reprezentácie.