Kategoria

Bunda Hoody Leaf

0 hodnotenie
Náš kód: i372_259 1852

Neobmedzená voľnosť pohybu - 4 cestný power stretch, úplne ploché švy, udržuje pokožku v suchu. Páči sa vám páči predstava, že ste nenápadný, bez toho ste vyzerali ako vojak? Hoody Leaf ™ je to, čo chcete. Táto bunda je rovnako jedinečná ako vy.... Celý popis

od 76.8 EUR
111.3 EUR
Skladom - môžete mať dnesOsobný odber na predajni v Hradci Králové ZADARMOdoručenie dopravcom 
Bunda Hoody Leaf Variant: veľkosť S
-31%
Skladom - môžete mať dnes
76.8 EUR111.3 EUR
Popis tovaru

Hoody Leaf

Neobmedzená voľnosť pohybu - 4 cestný power stretch, úplne ploché švy, udržuje pokožku v suchu. Páči sa vám predstava, že ste nenápadný, bez toho ste vyzerali ako vojak? Hoody Leaf ™ je to, čo chcete. Táto bunda je rovnako jedinečná ako vy.
Geoff anderson Hoody Leaf - flis bunda

Teplá fleece športová bunda Hoody Leaf ™ s minimálnou hmotnosťou
Toto športové oblečenie je celoročne nositeľná flísová bunda s úžasnými tepelnými vlastnosťami. Je využiteľná ako poľovnícke bundy, rybárske bundy, turistické bundy, rybolov, pracovné využitie, dovolenka. Možno ju skvele použiť pod všetky membránové bundy Geoff anderson.

Hlavné výhody Hoody Leaf ™
• Unikátny Geoff anderson Leaf Pattern
• Úplne ploché švy.
• 4 way elastická, tvrdý tvár fleece.
• Body-objímanie 4-way stretch poskytuje neobmedzenú voľnosť pohybu.
• Chráni pokožku v suchu, keď sa potíte.
• Vysoko priedušné
• Poskytuje teplo a je vyrobená z tradičných izolačných materiálov
• Možno prať v práčke.
• Praktické vrecká na zips.
• Vyrobené v Európe.

Leaf Hoody ™ sú vybavené patentovanou konštrukciu s dvoma jedinečnými povrchy: odolná vonkajšia vrstva je vetru a oderu odolná; mäkká vnútorná vrstva vytiahne vlhkosť od pokožky udrží vás v suchu, teple a pohodlí.

Leaf Hoody ™ má extrémne vysoké kompresné vlastnosti, ktoré Vám pomôžu zlepšiť výkon a znižujú riziko niektorých typov zranenia, ktoré môžu nastať pri prudkom zastavení z dôvodu nepoddajného oblečenia. Materiál použitý na výrobu tejto nevšednej bundy spĺňa vysoké nároky na vplyv na pokožku, ale aj na okolitú prírodu.

Možnosti kombinovania so všetkými výrobkami Geoffanderson

parametre:
Farba: Leaf ™ vzor - green.
Veľkosti: XS - XXXL
Hmotnosť: 650g (L)

Geoff anderson vyrába športové oblečenie a nezaobíde sa bez značného počtu vývojových pracovníkov zložený zo širokého rozsahu testerov ako sú napríklad: turisti, rybári, cestovatelia - od víkendových nadšencov po skutočných svetobežníka. Každému načúvame a všetky poznatky sú využívané a aplikované pre športové značkové oblečenie GEOFF Anderson