Saenger prút Specialist TB-X Tele 60 3,30 m / 30-60 g

Táto séria s vrhacie záťažou 10-40 ga vysoko citlivú špičkou je vynikajúci pre lov zubáčov a pstruhov na malý splávek so živou či mŕtvou rybkou. Tieto prúty môžete tiež použiť pri chytaní s umelými nástrahami. Rad Specialist TB-X zaujme rýchlym blankom, stabilitou a neskutočnú pevnosťou. Blank prútu je z 24 T karbónu Powerflex, ktorý sa používa na tie najkvalitnejšie prúty a je extrémne odolný. Karbónová páska s priečnym vinutím (X-ovinutím) zosilňuje už tak pevný blank z uhlíkových vlákien, ktorý je takmer nezničiteľný. Prút je vybavený veľmi kvalitnými očkami s titánovými vložkami SIC, koncové očká sú navyše špeciálne prispôsobená tomu, aby sa v nich nezachytávali vlasec. Všetky prúty Specialist TB-X sú vybavené veľmi kvalitnými sadli navijaka Seaguide. Blank z 24 T karbónu Powerflex Rýchla akcia Vysoko kvalitné sedlo navijaku Seaguide Titánová SIC očká Ergonomicky tvarované rukoväte vyrobené z duplonu a prírodného korku Dĺžka Transportná dĺžka Počet dielov Hmotnosť Odhod 3,30 m 102 cm 6 300 g 30-60 g

Popis výrobku Saenger prút Specialist TB-X Tele 60 3,30 m / 30-60 g

Táto séria s vrhacie záťažou 10-40 ga vysoko citlivú špičkou je vynikajúci pre lov zubáčov a pstruhov na malý splávek so živou či mŕtvou rybkou. Tieto prúty môžete tiež použiť pri chytaní s umelými nástrahami.

Rad Specialist TB-X zaujme rýchlym blankom, stabilitou a neskutočnú pevnosťou. Blank prútu je z 24 T karbónu Powerflex, ktorý sa používa na tie najkvalitnejšie prúty a je extrémne odolný. Karbónová páska s priečnym vinutím (X-ovinutím) zosilňuje už tak pevný blank z uhlíkových vlákien, ktorý je takmer nezničiteľný. Prút je vybavený veľmi kvalitnými očkami s titánovými vložkami SIC, koncové očká sú navyše špeciálne prispôsobená tomu, aby sa v nich nezachytávali vlasec. Všetky prúty Specialist TB-X sú vybavené veľmi kvalitnými sadli navijaka Seaguide.

  • Blank z 24 T karbónu Powerflex
  • rýchla akcia
  • Vysoko kvalitné sedlo navijaku Seaguide
  • Titánová SIC očká
  • Ergonomicky tvarované rukoväte vyrobené z duplonu a prírodného korku

Dĺžka

Transportná dĺžka

počet dielov

hmotnosť

odhoz

3,30 m

102 cm

6

300 g

30-60 g