Carp'R'Us Liquid Horizon - 20 ml

Náš kód: i310_87358720

Horizon Liquid Úžasný pomocník, ktorého si zamilujete. V spolupráci s odborníkmi z rôznych odborov a mnohých rybári sa nám podarilo vytvoriť číru klzkú kvapalinu, vďaka ktorej teraz dokážete nahodiť ďalej a ľahšie ako doteraz! Okrem toho, že vďaka Horizon Liquid jednoznačne dohodíte Vašu zostavu ďalej, skvelo ochránite vlasec pred starnutím (vysychaním) a UV žiarením. Horizon Liquid vďaka svojej ideálnej priľnavosti a klzkosti tiež zvyšuje oděruvdornost vlasca. Nie je žiadnym tajomstvom, že podobný výrobok je používaný všetkými producentmi vlascov, kedy je z vyššie uvedených dôvodov aplikovaný na vlasec ihneď potom, čo opustí výrobnú linku. Tento unikátny roztok sa nanáša pomocou úzkeho hrdla priamo na cievku navijaka. 20ml fľaštička vydrží až nekonečne dlho a je len na Vás, ako často budete chcieť vlasci dodávať viac jemnosti a chrániť ho. ... Celý popis

7.6 EUR
7.2 EUR
 cena po  registráciu
Záruka 24 mesiacov
Na sklade - môžete mať ešte dnesOsobný odber na predajni v Hradci Králové ZADARMOdoručenie dopravcom 
Popis tovaru

horizon Liquid

Úžasný pomocník, ktorého si zamilujete. V spolupráci s odborníkmi z rôznych odborov a mnohých rybári sa nám podarilo vytvoriť číru klzkú kvapalinu, vďaka ktorej teraz dokážete nahodiť ďalej a ľahšie ako doteraz!

Okrem toho, že vďaka Horizon Liquid jednoznačne dohodíte Vašu zostavu ďalej, skvelo ochránite vlasec pred starnutím (vysychaním) a UV žiarením. Horizon Liquid vďaka svojej ideálnej priľnavosti a klzkosti tiež zvyšuje oděruvdornost vlasca. Nie je žiadnym tajomstvom, že podobný výrobok je používaný všetkými producentmi vlascov, kedy je z vyššie uvedených dôvodov aplikovaný na vlasec ihneď potom, čo opustí výrobnú linku.

Tento unikátny roztok sa nanáša pomocou úzkeho hrdla priamo na cievku navijaka. 20ml fľaštička vydrží až nekonečne dlho a je len na Vás, ako často budete chcieť vlasci dodávať viac jemnosti a chrániť ho.