CenaZnačkaštítok

dáždniky

dáždniky
Praktický pomocník pre každého rybára rybársky dáždnik slúži ako ochrana v nepriaznivom počasí. A v tom letnom slúži navyše ako slnečník. Nemusíte tak pri náhlej zmene počasia opúšťať vaše lovné miesto, pretože vy a vaša výbava ste schovaní v suchu a pohodlí. Rybárske dáždniky v zásade delíme na tri druhy.

 

  1. Rybársky dáždnik alebo slnečník - určený na krátke vychádzky a ochráni vás tak pred dažďom, tak aj pred ostrým slniečkom
  2. Rybársky dáždnik s bočnicami - Podstatou správnej funkcie tohto dáždnika je dobré ukotvenie bočníc kovovými kolíkmi. Ste teda chránení nielen zo zhora, ale aj z boku. Bočnice je upevnená zipsom zhruba na 80% obvode dáždnika.
  3. Rybársky dáždnik plne zakrytý - bočnice sa dajú pripevniť po celom obvode dáždnika. Môžete sa tak krásne zatvoriť a schovať nielen pri zlom počasí, ale aj v prípade nocľahu. Je to vlastne lacnejšia alternatíva bivaku.

 

Pod rybársky by, ste sa mali vojsť s celým vaším vybavením. A to aj s rybárskym kreslom alebo rybárskym lehátkom. Podľa toho zvážime, aký veľký dáždnik budeme potrebovať. Máme možnosť si vybrať z niekoľkých variantov priemere dĺžky cez kopulu. Najpredávanejšie sú dáždniky 2,2m a 2,5m čo je dostačujúce pre všetkých rybárov.

 

Pri kúpe dáždnika nesmieme zabudnúť na obstaranie zavrtávacieho alebo zapichovacieho kolíka.

Upřesniť parametre
Zoradiť:
Počet: