CenaZnačkaštítokzáťažDĺžka prútu

FEEDER

Lov na feeder je medzi rybármi stále viac obľúbený, poďme sa teda pozrieť podrobnejšie na základné rozdelenie delených feederových prútov.

light feeder
Je to stále jemné náčinie. Jeho odhodový gramáž je do 70g a ponúka sa v dĺžkach 3m-3,6m. Light feeder je univerzálnejší, ale stále sa používa na kratšie odhodenia a na lov menších rýb.
Medium feeder
Ide o najrozšírenejší a najuniverzálnejší typ feederových rybárskych prútov. Vyrába sa v odhodové gramáži do 100g a v dĺžkach 3m-3,6m. S týmto prútom sa môžeme vydať aj na väčšiu vzdialenosť, na väčšie ryby a užiť si tak parádny súboj.
heavy feeder
Sú určené na dlhšiu vzdialenosť, ťažšie prúd a väčšie ryby. Vyrába sa v odhodové gramážou do 120g a v dĺžkach 3,3m až 3,9m. Toto vybavenie už znesie značnú záťaž.
Extra heavy feeder
Tieto rybárske prúty sú špeciálne navrhnuté na extrémne podmienky lovu. Jedná sa predovšetkým o extra dlhé hody. Za pomoci týchto feedra sa loví aj tie najväčšie lovené ryby. Vyrába sa v odhodové záťaži do 220g a v dĺžkach 3,6m až 4,5m. Prúty sú navrhované z tých najlepších materiálov, preto patrí k tým drahším.

Najpredávanejšie
Zobraziť viac produktovZobraziť menej produktov
Upřesniť parametre
Zoradiť:
Počet:
Mikado Prut Trython Feeder 3,60m 120gr
Doprava zadarmo!
Mikado Prut Trython Feeder 3,60m 120gr
45.7 EUR
cena po  registráciu:  43 EUR
Na sklade - môžete mať ešte dnes
Silný, pružný a elastický feeder.