CenaZnačkaštítok

rybárske dáždniky

dáždniky
Praktický pomocník pre každého rybára.Rybársky dáždnik slúži ako ochrana v nepriaznivom počasí a v tom letnom slúži navyše aj ako slnečník. Nemusíte tak pri náhlej zmene počasia opúšťať vaše lovné miesto, pretože vy a vaša výbava ste schovaní v suchu a pohodlí. Rybárske dáždniky v zásade delíme na tri druhy.

 

  1. Rybársky dáždnik alebo slnečník - určený na krátke vychádzky a ochráni vás tak pred dažďom, tak aj pred ostrým slniečkom
  2. Rybársky dáždnik s bočnicami - Podstatou správnej funkcie tohto dáždnika je dobré ukotvenie bočníc kovovými kolíkmi. Ste teda chránení nielen zo zhora, ale aj z boku. Bočnice je upevnená zipsom zhruba na 80% obvode dáždnika.
  3. Rybársky dáždnik plne zakrytý - bočnice sa dajú pripevniť po celom obvode dáždnika. Môžete sa tak krásne zatvoriť a schovať nielen pri zlom počasí, ale aj v prípade nocľahu. Je to vlastne lacnejšia alternatíva bivaku.

 

Pod rybársky dáždnik by ste sa mali zmestiť s celým vaším vybavením. A to aj s rybárskym kreslom alebo rybárskym lehátkom. Podľa toho zvážime, aký veľký dáždnik budeme potrebovať. Máme možnosť si vybrať z niekoľkých variantov priemere dĺžky cez kopulu. Najpredávanejšie sú dáždniky 2,2m a 2,5 m, čo je dostačujúce pre všetkých rybárov.

 

Pri kúpe dáždnika nesmieme zabudnúť na obstaranie zavrtávacieho alebo zapichovacieho kolíka.

Najpredávanejšie
Zobraziť viac produktovZobraziť menej produktov
Upřesniť parametre
Zoradiť:
Počet: