CenaZnačkaštítokVeľkosť (Počet osôb)

bivaky

Bivaky a Brolly
Niekoľkodňové pobyty pri vode sa pre mnoho rybárov stávajú neoddeliteľnou súčasťou lovu. Rybár, ktorý pri vode trávi značnú časť svojho času a podniká niekoľkodňové výpravy, rozhodne ocenia prístrešok, ktorý ho v lete ochráni pred slnkom, letná prehánkou či na jeseň pred vetrom a dažďom. Vyberať môžete z prístreškov z kvalitných materiálov v podobe bivaku či brolly .  

 

rybárske Bivaky

Bivak musí mať kvalitnú konštrukciu, a veľmi dobrý plášť, ktorý je základom pre každý bivak. Ako materiál plášťa sa používa nylonová tkanina so silikónovou úpravou, ktorá odolá vode. Tkanina tiež často máva úpravu ripstop, ktorá znižuje riziko pretrhnutia. Rybárske bivaky mávajú tiež vetracie otvory a okná s moskytiérou.

 

Dôležitým faktorom pri výbere Rybárskeho bivaku alebo brolly je vodný stĺpec

Výška vodného stĺpca určuje, aký veľký tlak vody materiál vydrží. Býva v rozmedzí 2 000-20 000 mm. Čím vyššia je vodný stĺpec, tým lepšie má bivak nepremokavosť, a tým skôr zostanete pri rybolove v suchu. Pri častom používaní sa táto hodnota postupom času znižuje.

Bivaky na ryby s podlahou

Vo väčšine prípadov sú už bivaky na ryby vybavené i odnímateľnou podlahou, ktorá zvyšuje komfort vnútorného priestoru. Podlážky sa vyrába najčastejšie z PVC s vysokou odolnosťou proti vode.

Prikrývka na bivak

Prikrývka na bivak tvorí druhý plášť prístrešku. Zvyšuje odolnosť proti chladu, vode a vetru. Bivak s prikrývkou je stabilnejší, na vnútornej vrstve sa nezráža vlhkosť a obmedzuje opotrebovanie základného plášťa na minimum.

Rybárske bivaky kvalitných materiálov odporúčame od značiek: Fox, Nash, Prologic, Mivardi...

Najpredávanejšie
Zobraziť viac produktovZobraziť menej produktov
Upřesniť parametre
Zoradiť:
Počet: