Obchodné podmienky

Rybárske potreby Rybina.cz Obchodné podmienky

1.Všeobecné ustanovenia

Tieto obchodné podmienky platia iba pre nákup v internetovom obchode Rybina.cz. Internetový obchod prevádzkuje spoločnosť ATF fishing s.r.o

., Spisová značka C 282312 vedená u Mestského súdu v Prahe, IČ 28781741, DIČ CZ 28781741, sídlo firmy: ATF fishing sro, Pobřežní 249/46, Praha 8, 186 00

Prevádzkareň, adresa pre reklamácie: Rybárske potreby Rybina, Mrštíkova 1122/40, Hradec Králové 500 09

Podmienky predaja bližšie upresňujú práva a povinnosti predávajúceho (ďalej len prevádzkovateľ) a kupujúceho

(Ďalej len zákazník). Ceny uvedené v e-shope sú platné len pre tento e-shop, nie pre kamennú predajňu.Ceny sú uvedené s DPH.

Prevádzkovateľ nezodpovedá za aktuálnosť informácií na ostatných serveroch a vyhľadávačoch tovaru, ktoré ponúkajú produkty tohto internetového obchodu. Informácie o produktoch a cenách sú platné iba v internetovom obchode Rybina.cz. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zrušenie objednávky a opravu chyby v prípade chybne uvedené informácie o produkte alebo jeho cene.

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmenu podmienok všetkých zľavových akcií.

2. Predmet zmluvy

Predmetom zmluvy je len tovar uvedený v kúpnej zmluve - objednávke. Informácie o tovaru ako sú napr. rozmery, váha, výkony, kapacita a iné ostatné údaje uvedené v internetovom obchode prevádzkovateľa sú údajmi nezáväznými, ktoré vychádzajú z údajov výrobcov alebo dovozcov tovaru. Prevádzkovateľ sa zaväzuje, že kupujúcemu na základe jeho objednávky dodá tovar len v perfektnom stave a v súlade so špecifikáciami a vlastnosťami obvyklými pre daný druh tovaru, ktoré vyhovuje daným normám, predpisom či nariadeniam platným na území Slovenskej republiky. Prevádzkovateľ sa ďalej zaväzuje tovar vybaviť riadne vyplneným záručným listom, slovenským návodom na obsluhu a používanie, ak je to pre daný druh tovaru obvyklé.

3. Objednávka tovaru a uzatvorenie zmluvy

Podmienkou pre naplnenie platnosti elektronickej objednávky je vyplnenie všetkých predpísaných údajov a náležitostí uvedených v objednávkovom formulári. Objednávka je braná ako návrh kúpnej zmluvy a tá vznikne samotným dodaním tovaru.Prevádzkovateľ si tiež vyhradzuje právo na zrušenie objednávky v prípade zrejmé chyby v cene tovaru alebo chyby v informácii o tovare.

Objednávky na rovnakú adresu a meno v jednom dni budú automaticky zlúčené.

4. ceny tovaru

Ceny sú uvedené s DPH. Ceny uvedené v elektronickom obchode prevádzkovateľa sú platné v okamihu objednania. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmenu ceny najmä v prípade chyby ceny, zmeny kurzu alebo pri výrazných zmenách dodávateľských podmienok výrobcov a ostatných dodávateľov tovaru. O týchto skutočnostiach musia kupujúceho bezodkladne informovať a dohodnúť s kupujúcim zmenu ceny. Kupujúcemu bude na základe vzniku kúpnej zmluvy vystavená faktúra, ktorá slúži zároveň ako daňový doklad aj dodací list.

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

5. Dodacia lehota

Ak je pri položke uvedené "sklade" platí, že je tento tovar skladom na našej predajni v Hradci Králové alebo je skladom v eshope. Ak je uvedená iná skladová dostupnosť, tovar je v exertním skladu eshope alebo u dodávateľa a keď si ho zákazník objedná, bude skladom do doby uvedenej v dostupnosti produktu.

Pri produktoch, kde je uvedená iná skladová dostupnosť ako skladom, napr. skladom do 2 pracovných dní, znamená, že tovar bude skladom v eshope po objednaní za dané pracovné dni.

V prípade osobného odberu Vás budeme kontaktovať prostredníctvom sms vo chvíli, kedy bude tovar pripravený na vyzdvihnutie.

Presný termín doručenia môže byť ovplyvnený doručením dopravcom. Tu nie sme úplne schopní ovplyvniť prípadné zdržanie zásielky.

V prípade, keď si kupujúci objedná tovar, ktorý je "skladom" a fyzicky nebude k dispozícii, bude kontaktovaný telefonicky alebo emailom.

6. Platba a doprava:

Platba:

Platba je možná:

1.na účet prevádzkovateľa č.ú.

123-9946530257/0100

IBAN CZ3001000001239946530257

BIC/SWIFT kód  KOMBCZPPXXX

, v tomto prípade expedujeme tovar po pripísaní čiastky na účet.

Ako variabilný symbol uvádzajte číslo objednávky.

2. Online platby cez platobnú bránu GoPay, platby kartou.

3. platba pri odovzdaní zásielky dopravcom (platba na dobierku). Možnosť platby kartou u vodiča.

4.P latba hotovosti / kartou: Zákazník má možnosť osobného odberu v našej predajni v Hradci Králové a to do 7 dní, inak bude objednávka zrušená. Platba je možná v hotovosti alebo kartou. Pri osobnom odbere pri objednávke do 200, - Sk bude účtovaný manipulačný poplatok 50, - Sk. (Od 30.3.2020 je manipulačný poplatok zrušený, do odvolania)

5. platba na splátky Essox:

Platba pomocou úveru od spoločnosti ESSOX sro Pre bližšie informácie o platbe pomocou splátok kliknite sem .

doprava:

1.Prepravná služba In-time

-doručení do 2-3 pracovných dní

cena dopravy pri objednávke do 899 Sk: 89 Kč + 29 Kč dobierka cena dopravy pri objednávke nad 899 Sk: 0 Sk + 29 Sk dobierka

Balné je účtované vo výške 39 Sk

Platí pre zásielky do 30kg, ďalej podľa cenníka In-time, info na vyžiadanie.

Balíky nad 30kg zasielame dopravcom PPL.

2.Prepravná služba PPL:

-doručení do 1-2 pracovných dní

cena dopravy pri objednávke do 899 Sk: 89 Kč + 29 Kč dobierka cena dopravy pri objednávke nad 899 Sk: 0 Sk + 29 Sk dobierka

Balné je účtované vo výške 39 Sk

- nadmerná zásielka 50kg (a viac) je doprava 350Kč.

3. Uloženka - osobné odber

- osobné odber na výdajných miestach Uloženka po celej Českej a slovenskom republike.

- pre zásielky do 10kg, max. dĺžka 120 cm na Slovensko 100 cm.

cena dopravy pri objednávke do 899 Sk: 89 Kč + 29 Kč dobierka cena dopravy pri objednávke nad 899 Sk: 0 Sk + 29 Sk dobierka

Balné je účtované vo výške 39 Sk

sledovanie zásielky, výdajné miesta a informácie: https: // www.ulozenka.cz/pro-prijemce-zasilek/sledovani-zasilek

4. Doprava na Slovensko PPL

- doručenie do 2-3 pracovných dní

cena dopravy pri objednávke do 50 Eur: 6,5 Eur + 1,2 Eur dobierka cena balného pri objednávke nad 50 Eur: 0 Eur + 1,2 Eur dobierka

Balné je účtované vo výške 1,5 Eur

Kupujúci je povinný tovar od dopravcu riadne prevziať, skontrolovať neporušenosť obalov, počet balíkov a prevzatie potvrdzuje svojím podpisom dodacieho listu dopravcu. V prípade akýchkoľvek nezrovnalostí, najmä porušenie obalov svedčiace o neoprávnenom vniknutí do zásielky, porušenie zlým zaobchádzaním so zásielkou, nesúhlasiace počet balíkov či iných nezrovnalostí, odporúčame kupujúcemu vo vlastnom záujme zásielku buď neprevziať, alebo si nechať preukázateľne zaznamenať od vodiča, že obal zásielky bol porušený . Na neskoršie reklamácie nebude braný ohľad.

ROZDÁVAME Darčeky k objednávkam!

Pri nákupe od 1 Sk si môžete vybrať z hodnotných darčekov podľa vyššie Vašej objednávky.

- darček vám bude ponúknutý pri dokončení objednávky.

- ku každej objednávke vždy jeden darček.

- výšky objednávky sa počíta bez poštovného, nevzťahuje sa na tovar v Akcii a Výpredaj. (Produkty označené rožkom Akcie, Výpredaj).

Vyhradzujeme si právo na zmenu darčekov a obchodných podmienok.

7.Záručné podmienky a servis

a) Zákonné zodpovednosť za kvalitu pri prevzatí

Ust. 2161: "Kvalita pri prevzatí

(1) Predávajúci zodpovedá kupujúcemu, že vec pri prevzatí nemá vady. Najmä predávajúci zodpovedá kupujúcemu, že v čase, keď kupujúci vec prevzal,

a) má vec vlastnosti, ktoré si strany dohodli, a chýba ak dojednania, také vlastnosti, ktoré predávajúci alebo výrobca opísal alebo ktoré kupujúci očakával vzhľadom na charakter tovaru a na základe reklamy nimi vykonávané,

b) sa vec hodí k účelu, ktorý pre jej použitie predávajúci uvádza alebo ku ktorému sa vec rovnakého druhu bežne používa,

c) vec zodpovedá kvalitou alebo prevedením dohovorené vzorky alebo predlohe, ak bola akosť alebo prevedenie určené podľa dohodnutého vzorky alebo predlohy,

d) je vec v zodpovedajúcom množstve, miere alebo hmotnosti a

e) vec vyhovuje požiadavkám právnych predpisov.

(2) Ak sa prejavia vada v priebehu šiestich mesiacov od prevzatia, má sa za to, že vec bola chybná už pri prevzatí."

Ust. 2165:

"(1) Kupujúci je oprávnený uplatniť právo zo vady, ktorá sa vyskytne u spotrebného tovaru v čase dvadsiatich štyroch mesiacov od prevzatia.

(2) Ak je na predávanej veci, na jej obale, v návode pripojenému k veci alebo v reklame v súlade s inými právnymi predpismi uvedená doba, po ktorú je možné vec použiť, použijú sa ustanovenia o záruke za akosť."

Ust. 2167: "Ustanovenie § 2165 sa neuplatňuje

a) u veci predávané za nižšiu cenu na vadu, pre ktorú bola nižšia cena dohodnutá,

b) na opotrebenie veci spôsobené jej obvyklým užívaním,

c) u použitej veci na vadu zodpovedajúce miere používania alebo opotrebenia, ktorú vec mala pri prevzatí kupujúcim, alebo

d) ak to vyplýva z povahy veci."

Ust. 2169:

"(1) Ak nemá vec vlastnosti stanovené v § 2161, môže kupujúci požadovať aj dodanie nové veci bez vád, ak to nie je vzhľadom k povahe vady neprimerané, ale ak sa vada týka len súčasti veci, môže kupujúci požadovať len výmenu súčasti; ak to nie je možné, môže odstúpiť od zmluvy. Ak je to však vzhľadom k povahe vady neúmerné, najmä ak možno vadu odstrániť bez zbytočného odkladu, má kupujúci právo na bezplatné odstránenie vady.

(2) Právo na dodanie nové veci, alebo výmenu súčasti má kupujúci aj v prípade odstrániteľné vady, ak nemôže vec riadne užívať pre opakovaný výskyt vady po oprave alebo pre väčší počet vád. V takom prípade má kupujúci aj právo od zmluvy odstúpiť.

(3) Ak neodstúpi kupujúci od zmluvy alebo neuplatní Ak právo na dodanie novej veci bez vád, na výmenu jej súčasti alebo na opravu veci, môže požadovať primeranú zľavu. Kupujúci má právo na primeranú zľavu aj v prípade, že mu predávajúci nemôže dodať novú vec bez vád, vymeniť jej súčasť alebo vec opraviť, ako aj v prípade, že predávajúci nevykoná nápravu v primeranom čase, alebo že by zaistenie nápravy spotrebiteľovi pôsobilo značné ťažkosti."

Ust. 2172: "Práva z vady sa uplatňujú u predávajúceho, u ktorého bola vec kúpená. Ak je však v potvrdení podľa § 2166 uvedená iná osoba určená k oprave, ktorá je v mieste predávajúceho alebo v mieste pre kupujúceho bližšom, uplatní kupujúci právo na opravu u toho, kto je určený na vykonanie opravy. Osoba takto určená na opravu vykoná opravu v lehote dohodnutej medzi predávajúcim a kupujúcim pri kúpe veci."

Ust. 2173: "Ak uplatní kupujúci právo z chybného plnenia, potvrdí mu druhá strana v písomnej forme, kedy právo uplatnil, ako aj vykonanie opravy a dobu jej trvania."

b) Miestom uplatnenia reklamácie je predajné miesto prevádzkovateľa. Dopravu na miesto uplatnenia reklamácie hradí kupujúci aj v prípade oprávnenej reklamácie. Ak reklamuje kupujúci tovar s vlastným servisom, je vždy najrýchlejším spôsobom vybavenia reklamácie zaslanie tovaru do autorizovaného servisu!

c) Ak sa závada neprejavuje trvalo, je nutné jednoznačne uviesť podmienky či stav, za ktorých sa prejavuje.

d) Prevádzkovateľ sa zaväzuje odstrániť závadu tovaru, ktorý je predmetom oprávnenej reklamácie bezplatne. Reklamácia bude prevádzkovateľom vybavená bez zbytočného odkladu v lehote stanovenej zákonom, t.j. do 30-dní od prevzatia zásielky, pokiaľ sa obe strany nedohodnú na dlhšej lehote. Prevádzkovateľ môže kupujúcemu tovar vymeniť alebo vrátiť peniaze za výrobok, ak sa jedná o vadu neodstrániteľnú či závadu rovnakého charakteru už 3x reklamovanú a uznanú.

e) Keďže prevádzkovateľ predáva v elektronickom obchode tovar autorizovaných firiem, môže kupujúci požiadať aj o platenú opravu po skončení záručnej doby. Všetky náklady na vykonanie tejto opravy či servisu vrátane dopravného hradí kupujúci.

Predávajúci nezodpovedá za také chyby, ktoré vzniknú nešetrným zaobchádzaním, násilným zaobchádzaním, neodbornou manipuláciou a neodborným ošetrovaním, ktoré sú v rozpore s návodom na obsluhu, údržby a inštalácie predmetného výrobku. Záruka sa tiež nevzťahuje na chyby vzniknuté používaním predmetného výrobku v podmienkach, ktoré nie sú pre tento typ výrobku bežné a vhodné. Tiež sa záruka nevzťahuje na chyby vzniknuté spôsobením živlov.

Podľa ustanovenia § 1924 zákona č. 89/2012 Zb., Občianskeho zákonníka máte právo na náhradu nevyhnutných nákladov spojených s reklamáciou, teda dopravného. Uvedené právo sa vzťahuje na prípady uznanej reklamácie, teda reklamácie vybavené opravou, výmenou veci, ale aj odstúpením od kúpnej zmluvy. Hradíme náklady vo výške dopravného 100, - Sk.

8. Vrátenie tovaru - odstúpenie od zmluvy

Kupujúci má právo odstúpiť od zmluvy do 14-tich dní od prevzatia tovaru podľa Zákona č. 89/2012 Zb. Ostoupení od zmluvy. Ak sa takto rozhodne, musí tovar okamžite poslať späť na adresu prevádzky Rybárske potreby Rybina, Mrštíkova 1122/40, Hradec Králové 500 09.Po obdržaní vráteného tovaru budú peniaze za tovar zaslané na adresu kupujúceho alebo prevodom na jeho účet a to najneskôr do 14-tich pracovných dní od odstúpenia od kúpnej zmluvy kupujúcim. Zaslanie tovaru na dobierku nie je možné a všetky takéto zásielky budú ihneď odmietnuté a vrátené. Vrátením tovaru v pôvodnom a neporušenom obale predídete možnému zníženiu vrátenej sumy o náklady vynaložené na uvedenie tovaru do pôvodného stavu. Náklady na dopravu späť predajcovi hradí kupujúci.

9. Ochrana osobných dát

Prevádzkovateľ si je vedomý skutočnosti, že pri svojej činnosti spracováva informácie, ktoré majú v zmysle zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov, charakter osobných údajov. Predajca prehlasuje, že si je vedomý dôležitosti ochrany týchto údajov a bude dodržiavať všetky zákonné aj etické pravidlá súvisiace s ich spracovaním a považuje toto za významnú povinnosť voči kupujúcemu. Prevádzkovateľ a jeho systém elektronického obchodu disponuje mnohými operačnými funkciami pre ochranu dôverných a osobných informácií. Príchodom na stránku elektronického obchodu predajcu sa niektoré informácie, ako napr. odkazujúce stránka alebo Vaša IP adresa krajiny, zapisujú automaticky ako súčasť operácií prebiehajúcich na našich stránkach. Registrovaným užívateľom sa stáva každý, kto vykoná svoju registráciu vyplnením registračných údajov v príslušnom formulári. Registrácia je dobrovoľná a bezplatná a nevyplývajú z nej žiadne záväzky kupujúceho k predajcovi. Požiadaním o zasielanie newsletteru poskytuje kupujúci predajcovia jeho e-mail adresu. Predajca využije e-mail adresu kupujúceho výhradne pre účely zasielania informácií o svojich službách, ponukách, špeciálnych výhodách či akciách. Deti (osoby mladšie ako 18-tich rokov) nie sú oprávnené vykonávať elektronický nákup bez dozoru osoby staršie ako 18-tich rokov a žiadame ich, aby sa neregistrovali ani neuvádzali svoje osobné informácie. Zaregistrovaním sa a vytvorením účtu garantujete, že ste plnoletí. Internetové stránky, na ktoré odkazuje stránka predajcu môžu mať rozdielne podmienky spracovania osobných údajov ako stránky predajcu. Predajca nepreberá zodpovednosť za podmienky na iných stránkach a odporúča Vám vždy sa s nimi zoznámiť na konkrétnej stránke.

overené zákazníkmi

Vašu spokojnosť s nákupom zisťujeme prostredníctvom e-mailových dotazníkov v rámci programu Overené zákazníkmi, do ktorých je náš e-shop zapojený. Tie vám zasielame zakaždým, keď u nás nakúpite, ak v zmysle § 7 ods. 3 zákona č. 480/2004 Zb. o niektorých službách informačnej spoločnosti ich zasielanie neodmietnete. Spracovanie osobných údajov na účely zaslania dotazníkov v rámci programu Overené zákazníkmi vykonávame na základe nášho oprávneného záujmu, ktorý spočíva v zisťovaní vašej spokojnosti s nákupom u nás. Pre zasielanie dotazníkov, vyhodnocovanie vašej spätnej väzby a analýz nášho trhového postavenia využívame spracovateľa, ktorým je prevádzkovateľ portálu Heureka.cz; tomu pre tieto účely môžeme odovzdávať informácie o zakúpenom tovare a vašu e-mailovú adresu. Vaše osobné údaje nie sú pri zasielaní e-mailových dotazníkov odovzdané žiadnej tretej strane pre jej vlastné účely. Proti zasielanie e-mailových dotazníkov v rámci programu Overené zákazníkmi môžete kedykoľvek vyjadriť námietku odmietnutím ďalších dotazníkov pomocou odkazu v e-mailu s dotazníkom. V prípade vašej námietky vám dotazník nebudeme ďalej zasielať.

hodnotenie zbozi.cz

Na základe zákona č. 480/2004 Zb., O niektorých službách informačnej spoločnosti ao zmene niektorých zákonov v znení neskorších predpisov Vám môžeme ako nášmu zákazníkovi zasielať marketingová oznámenia týkajúce sa našich služieb či informácií o našej spoločnosti. Súčasťou toho môžu byť aj emailové dotazníky spokojnosti s nákupom u nás, k ich rozosielke využívame službu Hodnotenie Zboží.cz, ktoré odovzdáme Váš email a informácie o konkrétnom nákupe. Proti zasielanie emailových dotazníkov prostredníctvom služby Zboží.cz môžete kedykoľvek vyjadriť námietku, buď priamo v nákupnom košíku alebo kliknutím na odkaz v doručenom emailu s dotazníkom.

Ochrana osobných údajov

 • Ochrana osobných údajov kupujúceho, ktorý je fyzickou osobou, je poskytovaná zákonom č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.
 • Kupujúci súhlasí so spracovaním týchto svojich osobných údajov: meno a priezvisko, adresa bydliska, identifikačné číslo, daňové identifikačné číslo, adresa elektronickej pošty, telefónne číslo a (ďalej spoločne všetko len ako "osobné údaje").
 • Kupujúci súhlasí so spracovaním osobných údajov predávajúcim, a to pre účely realizácie práv a povinností z kúpnej zmluvy a pre účely vedenia používateľského účtu. Nezvolí Ak kupujúci inú možnosť, súhlasí so spracovaním osobných údajov predávajúcim tiež pre účely zasielania informácií a obchodných oznámení kupujúcemu. Súhlas so spracovaním osobných údajov v celom rozsahu podľa tohto článku nie je podmienkou, ktorá by sama o sebe znemožňovala uzatvorenia kúpnej zmluvy.
 • Kupujúci berie na vedomie, že je povinný svoje osobné údaje (pri registrácii, vo svojom užívateľskom účte, pri objednávke uskutočnenej z webového rozhrania obchodu) uvádzať správne a pravdivo a že je povinný bez zbytočného odkladu informovať predávajúceho o zmene vo svojich osobných údajoch.
 • Spracovaním osobných údajov kupujúceho môže predávajúci poveriť tretiu osobu, ako spracovateľa. Okrem osôb prepravujúcich tovar nebudú osobné údaje predávajúcim bez predchádzajúceho súhlasu kupujúceho odovzdávané tretím osobám.
 • Osobné údaje budú spracovávané po dobu neurčitú. Osobné údaje budú spracovávané v elektronickej podobe automatizovaným spôsobom alebo v tlačenej podobe neautomatizovaným spôsobom.
 • Kupujúci potvrdzuje, že poskytnuté osobné údaje sú presné a že bol poučený o tom, že sa jedná o dobrovoľné poskytnutie osobných údajov.
 • V prípade, že by sa kupujúci domnieval, že predávajúci alebo spracovateľ vykonáva spracovanie jeho osobných údajov, ktoré je v rozpore s ochranou súkromného a osobného života kupujúceho alebo v rozpore so zákonom, najmä ak sú osobné údaje nepresné s ohľadom na účel ich spracovania, môže:
  • požiadať predávajúceho alebo spracovateľa o vysvetlenie,
  • požadovať, aby predávajúci alebo spracovateľ odstránil takto vzniknutý stav.
 • Ak požiada kupujúci o informáciu o spracovaní svojich osobných údajov, je mu predávajúci povinný túto informáciu odovzdať. Predávajúci má právo za poskytnutie informácie podľa predchádzajúcej vety požadovať primeranú úhradu neprevyšujúcu náklady nevyhnutné na poskytnutie informácie.
 1. ZASIELANIE OBCHODNÝCH OZNÁMENIE A UKLADANIE COOKIES
  • Kupujúci súhlasí so zasielaním informácií súvisiacich s tovarom, službami alebo podnikom predávajúceho na elektronickú adresu kupujúceho a ďalej súhlasí so zasielaním obchodných oznámení predávajúcim na elektronickú adresu kupujúceho.
  • Kupujúci súhlasí s ukladaním tzv. cookies na jeho počítač. V prípade, že je nákup na webovej stránke možné vykonať a záväzky predávajúceho z kúpnej zmluvy plniť, bez toho aby dochádzalo k ukladaniu tzv. cookies na počítač kupujúceho, môže kupujúci súhlas podľa predchádzajúcej vety kedykoľvek odvolať.

10. ĎALŠIE PRÁVA A POVINNOSTI ZMLUVNÝCH STRÁN

10.1. Kupujúci nadobúda vlastníctvo k tovaru zaplatením celej kúpnej ceny tovaru.

10.2.Predávajúci nie je vo vzťahu ku kupujúcemu viazaný žiadnymi kódexy správania v zmysle ustanovenia § 1826 ods. 1 písm. e) Občianskeho zákonníka.

110.3.Vybavovanie sťažností spotrebiteľov zaisťuje predávajúci prostredníctvom elektronickej adresy. Informáciu o vybavení sťažnosti kupujúceho zašle predávajúci na elektronickú adresu kupujúceho.

10.4.K mimosúdnemu riešeniu spotrebiteľských sporov z kúpnej zmluvy je príslušná Slovenská obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869, internetová adresa: https: // adr.coi.cz/cs.Platformu pre riešenie sporov on-line nachádzajúce sa na internetovej adrese http: // ec.europa.eu / consumers / odr je možné využiť pri riešení sporov medzi predávajúcim a kupujúcim z kúpnej zmluvy.

Európske spotrebiteľské centrum Slovenská republika, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Pra ha 2, internetová adresa: http: // www.evropskyspotrebitel.cz je kontaktným miestom podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 524/2013 z 21. mája 2013 o riešení spotrebiteľských sporov on-line a o zmene a doplnení nariadenia (ES) č. 2006/2004 a smernice 2009/22 / ES (nariadenie o riešení spotrebiteľských sporov on-line).

11. Záverečné ustanovenia

Tieto obchodné podmienky platia v tom rozsahu a znení, ktoré je uvedené v elektronickom obchode prevádzkovateľa v deň odoslania elektronickej objednávky. Kupujúci pri zadaní elektronickej objednávky prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil a súhlasí s nimi. Odoslaním elektronickej objednávky potvrdzuje kupujúci prevádzkovateľovi, že akceptuje výšku ceny za objednaný tovar vrátane prípadných expedičných nákladov a dopravných nákladov.

-------------- Rybárske potreby Rybina.cz ----------