Predajňa Hradec Králové

Adresa predajne:

Rybárske potreby Rybina

Mrštíkova 1122/40
Hradec Králové 500 09

Zavolajte nám na tel.: 774 739 292

 

Otváracia doba:
Po - Pi: 8:00 - 18:00
So: 8:00 - 12:00
Nie: ZATVORENÉ

Pri predajni je možnosť bezplatného parkovania! 

Nájdete nás v Malšovice v areáli pri pošty, blízko obchodného domu Futurum:

 

V našej predajni nájdete široký výber rybárskych potrieb pre všetky druhy rybárčenie ako je Kaprařina, plávanie, feeder, prívlač, muskarín, lov sumcov a tiež morský rybolov. Ponúkame široký výber známych rybárskych značiek Fox, Korda, Mivardi, Shimano, Daiwa, Cormoran, Shakespeare, Matrix, Giant Fishing, Rapala, Gunki, Fox rage, Storm, Savage Gear, JAF, Snowbee, Hanák, BFC, Hardy, značky pre kaprárov carp Linq, Awa-Shima, Carp'R'Us, carp System, Gardner, Owner, oblečenie značky Diem, Ice Fish, Shimano, JRC, ďalej vedieme nafukovacie člny Gladiator, Intex, Kolibri, zavážací lodičky Sportcarp, motory Minn Kota a echoloty Humminbird.

V predajni na Vás čaká množstvo zľavových akcií, vernostné kartičky pre stálych zákazníkov, drobné darčeky a pozornosť pre každého zákazníka a tiež súťaže o hodnotné ceny. Tešíme sa na vašu návštevu a prajeme príjemný nákup.

Predajňa Rybina bola založená v roku 2009 v Hradci Králové. Myšlienka zriadiť rybárske potreby vznikala postupne s cieľom nielen splniť si svoj sen, ale hlavne podeliť sa o svoje skúsenosti s rybárčením is ostatnými zástancovia tohto jedinečného koníčku a športu. Sme dlhoroční rybári, preto sa budeme snažiť poradiť Vám ako s výberom rybárskych potrieb, tak aj s otázkami ohľadom rybárčenie. Naše rybárske potreby sú prezentované kamennú predajňou v Hradci Králové a e-shopom Rybina.cz. Predajňa rybárskych potrieb sa nachádza v Malšovice v areáli pri pošty, blízko obchodného domu Futurum. Hlavná cesta pokračuje do neďalekej marína, kde sídli Rybársky zväz. Predajňa bola v roku 2013 rozšírená na 150 m2 plochy as tým aj výber rybárskych potrieb našich i svetových značiek. Začiatkom nového roku 2016 čaká predajňu ďalšie rozširovanie čo do veľkosti i sortimentu, takže všetci milovníci Rybařina sa majú na čo tešiť a týmto Vás srdečne pozývame na návštevu.

Predajňa v roku 2016 vyrástla na 240m2, rozšírila svoj sortiment o nové značky a trendy v Rybařina. Sortiment je prispôsobený všetkým druhom rybárčenie a nájdete tu všetko, čo správny rybár potrebuje.

V roku 2019 sa firma rozšírila na 500m2, rozšírila svoju predajnú plochu sortiment aj pole pôsobenia na nových zdrojoch internetového marketingu.