Kategoria

Carp Spirit Magnum Termal Bed Cover

0 hodnotenie
Značka CARPSPIRIT
Náš kód: i307_ACS520045
Běžné zboží

Univerzálny prikrývku s vodeodolnou priedušnou vonkajšou vrstvou možno použiť samostatne v priebehu teplejších nocí alebo ako dodatočnú vrstvu ku spaciemu vreci k zvýšeniu tepelnej izolácie. Má bohatú výplň, ktorú tvorí duté vlákno so silikónovou úpravou a ktorá sa veľmi rýchlo zahreje. Pokryje dostatočne štandardné aj XL ležadlo. Na každej strane prikrývky sú dva úchyty na pripevnenie k lehátku. Naviac má v horných rohoch 2 vrecká, do ktorých možno zasunúť stanové tyče a prikrývka sa dá využiť aj na spôsob brolly. Výplň: duté vlákno sa silikónovou úpravou predlžujúce životnosť Vonkajší materiál: vodeodolný polyester Vnútorný materiál: polar mikrofleece Fotografia výrobku je ilustračná.... Celý popis

64.3 EUR
61.1 EUR
 cena po  registráciu
Skladom v eshope
Popis tovaru
Univerzálny prikrývku s vodeodolnou priedušnou vonkajšou vrstvou možno použiť samostatne v priebehu teplejších nocí alebo ako dodatočnú vrstvu ku spaciemu vreci k zvýšeniu tepelnej izolácie. Má bohatú výplň, ktorú tvorí duté vlákno so silikónovou úpravou a ktorá sa veľmi rýchlo zahreje. Pokryje dostatočne štandardné aj XL ležadlo.
Na každej strane prikrývky sú dva úchyty na pripevnenie k lehátku. Naviac má v horných rohoch 2 vrecká, do ktorých možno zasunúť stanové tyče a prikrývka sa dá využiť aj na spôsob brolly.

Výplň: duté vlákno sa silikónovou úpravou predlžujúci životnosť
Vonkajší materiál: vodeodolný polyester
Vnútorný materiál: polar mikrofleece

Fotografia výrobku je ilustračná.
Parametre
velikost: 220×95 cm
teplotní extrém: 10 °C