DAIWA CROSSCAST XT CARP 3.90m 3.5lb

0 hodnotenie
Značka Daiwa
 11562-395
Doprava zadarmo!
Výprodej -40%

Klasické kaprové prúty s noblesným a nadčasovým designom. Blank z HMC+ uhlíkových vlákien ponúka obrovské silové rezervy, rýchlu odozvu a perfektné zdolávacie vlastnosti. Počas nahodenia sa tieto prúty skvele ohýbajú a katapultujú ťažké montáže do veľkých vzdialeností. Rad Crosscast XT pokrýva všetky oblasti moderného lovu kaprov. 10ft model na šoulačku so silnou testovacou krivkou 3,5 lb je tou pravou voľbou pre rybárčenie na krátke vzdialenosti alebo z lode. Tento prút tiež umožňuje mať kontrolu nad veľkými rybami počas zdolávania.... Celý popis

123.5 EUR
205.9 EUR
Na sklade - môžete mať ešte dnesOsobný odber na predajni v Hradci Králové ZADARMOdoručenie dopravcom 
Popis tovaru

Klasické kaprové prúty s noblesným a nadčasovým designom.

Blank z HMC+ uhlíkových vlákien ponúka obrovské silové rezervy, rýchlu odozvu a perfektné zdolávacie vlastnosti. Počas nahodenia sa tieto prúty skvele ohýbajú a katapultujú ťažké montáže do veľkých vzdialeností. Rad Crosscast XT pokrýva všetky oblasti moderného lovu kaprov.

10ft model na šoulačku so silnou testovacou krivkou 3,5lb je tou pravou voľbou pre rybárčenie na krátke vzdialenosti alebo z lode. Tento prút tiež umožňuje mať kontrolu nad veľkými rybami počas zdolávania.

Parametre
hmotnosť prútu: 360 g
počet dielov: 2
transportná dĺžka: 360 cm
počet očiek: 6
Súvisiaci tovar
Daiwa Prút Crosscast XT Carp 3,60m 3,00lb
-11%
Daiwa Prút Crosscast XT Carp 3,60m 3,00lb
144.1 EUR161.5 EUR
Skladom - môžete mať dnes