Kategoria

Dwarf 3 Rod Carry System

0 hodnotenie
Náš kód: P45061
Běžné zboží

Jednotlivé prúty sa jednoducho pripnú do individuálnych úchytiek na suchý zips, je tu veľa priestoru aj pre tie najväčšie navijaky a všetky sú chránené celoplošným kvalitne polstrovaným vekom na zips.... Celý popis

156.8 EUR
149 EUR
 cena po  registráciu
Skladom - môžete mať dnesOsobný odber na predajni v Hradci Králové ZADARMOdoručenie dopravcom 
Popis tovaru

Jednotlivé prúty sa jednoducho pripnú do individuálnych úchytiek na suchý zips, je tu veľa priestoru aj pre tie najväčšie navijaky a všetky sú chránené celoplošným kvalitne polstrovaným vekom na zips.

Keď vyberiete prúty a pripravíte ich na rybolov, Carry System Vám odhalí veľký úložný priestor s jednoduchým otvorom na zips a izolovanú kapsu, ktorá sa dá využiť na uloženie návnad alebo potravín a udrží tak všetko v chlade. Veľká postranné vrecko na zips slúži pre uloženie podberákov, búrkových tyčí, vidličiek a vážiace saku. Proste všetko čo potrebujete pre Vaše rybárčenie, Carry System ľahko unesie.

Nash dizajn tejto veľkej prenosnej tašky umožňuje pripnutie všetkých veľkostí Dwarf Sling Mat pomocou niekoľkých klipov na vrchnú časť tašky. V situáciách kedy je nepraktické prenášať veľkú tašku v ruke, jednoducho využijete dvoch ramenných popruhov, a tie Vám v prípade potreby uľahčia transport na chrbte. Nájdete tu take pevná pútka, ktorá Vám uľahčí vyberanie a nandavání tašky do auta. K dispozícii pre 9 ft a 10 ft modely.

Parametre
Velikost Tašky: