EXC Safety Clips with Camo Tubing

Značka Extra Carp
Náš kód: i315_7944

Dokonalá koncová zostava Extra Carp vyrobená z vysoko kvalitného materiálu. Táto nová záveska Extra Carp odolá každej záťaži a nikdy Vás nesklame. Jediná záveska na trhu, ktorá nikdy nepraskne! Na Zavesca sú závity pre naskrutkovanie prevleku tail rubber, aby lepšie držal. Záveska má uprostred precízne výrez pre umiestnenie kolíka pre zafixovanie obratlíka. Nové prevedenie transparentné hnedej farby, aby vaše koncová montáž lepšie splynula s piesočnatým alebo bahnitým dnom vo vode. Balenie obsahuje: 3x profi záveska 3x prevlek na záves 3x pevnostné obratlík č.8 s krúžkom 3x štipec na zafixovanie obratlíka 3x camo bužírka... Celý popis

2.1 EUR
2 EUR
 cena po  registráciu
Záruka 24 mesiacov
Na sklade - môžete mať ešte dnesOsobný odber na predajni v Hradci Králové ZADARMOdoručenie dopravcom 
Popis tovaru
Dokonalá koncová zostava Extra Carp vyrobená z vysoko kvalitného materiálu. Táto nová záveska Extra Carp odolá každej záťaži a nikdy Vás nesklame. Jediná záveska na trhu, ktorá nikdy nepraskne! Na Zavesca sú závity pre naskrutkovanie prevleku tail rubber, aby lepšie držal. Záveska má uprostred precízne výrez pre umiestnenie kolíka pre zafixovanie obratlíka.
Nové prevedenie transparentné hnedej farby, aby vaše koncová montáž lepšie splynula s piesočnatým alebo bahnitým dnom vo vode.
Balenie obsahuje:
3x profi záveska
3x prevlek na záves
3x pevnostné obratlík č.8 s krúžkom
3x štipec na zafixovanie obratlíka
3x camo bužírka