Fox “Loaded” Medium Tackle box

Značka FOX
Náš kód: i387_183165
Novinka

Nový rad Fox Tackle Box prevzala koncept legendárnych Fox F-Box, inšpirovala sa súčasným trhom a doplnila ich novými nápadmi tak, aby ich vrátila tak, kde bez pochýb patrí na vedúcu pozíciu medzi úložnými boxmi. Použitím celého veka ako ďalšieho úložného priestoru, sme maximalizovali kapacitu, napriek tomu zachovali box čo najkompaktnejší. Veko sa ... Celý popis

83.5 EUR
79.4 EUR
 cena po  registráciu
Na dotaz
Popis tovaru

Nový rad Fox Tackle Box prevzala koncept legendárnych Fox F-Box, inšpirovala sa súčasným trhom a doplnila ich novými nápadmi tak, aby ich vrátila tak, kde bez pochýb patrí na vedúcu pozíciu medzi úložnými boxmi. Použitím celého veka ako ďalšieho úložného priestoru, sme maximalizovali kapacitu, napriek tomu zachovali box čo najkompaktnejší. Veko sa stáva z 37 jednotlivých políčok, s vylepšenými, pántami a dymovo sfarbenými uzávermi, cez ktoré je možné vidieť obsah vo vnútri. Súčasťou balenia je aj list samolepiacich štítkov na označenie obsahu.

Veko pri otvorení zviera so spodnou časťou krabičky uhol 180 stupňov, čo uľahčuje viazanie náväzcov s krabičkou na kolenách, pretože môžete využiť vnútornú stranu veka ako pracovnú plochu. Veko je tiež na vonkajšej aj vnútornej strane opatrené pravítkom uľahčujúce viazanie náväzcov.

Spodná strana Tackle Boxu bola navrhnutá tak, aby pojala všetky nové krabičky Standard a XL Internal Compartment, Adjustable Compartment, Hook Boxes plus geniálnu cievku na náväzce Leader Racks v Standard a XL verzii. Krabica obsahuje 3 dlhé, 2 krátke a 1 stredné odnímateľné deliace prepážky rozdeľujúce celú spodnú časť krabičky, čo vám umožňuje prispôsobiť si ju podľa vašich predstáv. Rozmiestnenie drážok pre prepážky bolo starostlivo navrhnuté tak, aby sa efektívne využila celá plocha, vrátane toho, že uložené krabičky sa nebudú voľne pohybovať v nevyužitom priestore a všetky drobnosti budú efektívne uložené. Čokoľvek od pomôcok na viazanie náväzcov, štandardných cievok na náväzce až po veľké cievky na náväzce dokonale padnú do krabice.

Povrchová úprava krabice obsahuje VCI (Pravý Inhibítor korózie), ktorý výrazne spomaľuje postup korózie akejkoľvek súčasti, ktorá sa do krabice dostane vlhká.

  • Súčasťou balenia 2 veľké, 2 malé deliace prepážky, 1 rozdeľovaciu prepážku a 1 horizontálnu
  • 1 x krabičku so 4 políčkami
  • 1 x krabičku so 6 políčkami
  • 1 x cievka na náväzce
  • 3 x krabičky na háčiky
  • Balenie samolepiacich štítkov
  • Dims: 27cm x 19cm x 7cm