Kniha Kaprárov rok

Kaprařův rok je knihou troch skúsených slovenských kaprárov, ktorí strávili doslova tisíce hodín pri love kapitálnych kaprov na našich zväzových revíroch. V knihe odhaľujú všetky svoje najtajnejšie taktiky a tipy, vrátane receptov na úspešné nástrahy, s ktorými lovia už roky veľké kapry. V šiestich prehľadne spracovaných kapitolách vás Kaprařův rok

Popis výrobku Kniha Kaprárov rok

Kaprařův rok je knihou troch skúsených slovenských kaprárov, ktorí strávili doslova tisíce hodín pri love kapitálnych kaprov na našich zväzových revíroch. V knihe odhaľujú všetky svoje najtajnejšie taktiky a tipy, vrátane receptov na úspešné nástrahy, s ktorými lovia už roky veľké kapry. V šiestich prehľadne spracovaných kapitolách vás Kaprařův rok prevedie jednotlivými obdobiami sezóny lovu kaprov. Každú kapitolu autori na viac doplnili pútavými príbehmi a množstvom krásnych fotografií. Táto kniha je jedinečná, pretože dopodrobna rozoberá lov veľkých kaprov v našich zemepisných šírkach a na našich a slovenských zväzových revíroch.
Autori knihu spestrili aj o niekoľko rozhovorov so svojimi dobrými priateľmi, od ktorých sa dozviete ďalšie zaujímavosti a postrehy.
Na záver je zaradená kapitola o nástrahách od popredného anglického kaprára Mika Willmott, ktorý je jedným z priekopníkov a súčasne najuznávanejších odborníkov v oblasti vývoja a výroby nástrah na veľké kapry.

 

ISBN
978-80-7238-386-3
rozsah
176 bar. str.
väzba
pevná
formát
205 x 275

Kniha Kaprárov rok zákazníci najčastejšie kupujú