Kategoria

Spomb Raketa Bait Rocket Big

1 hodnotenie
Značka Spomb
Náš kód: P1518

Kŕmiaca raketa Spomb Bait Rocket je revolučne riešená vnadiaca raketa s nasledujúcimi parametrami... Celý popis

od 19 EUR
Skladom - môžete mať dnesOsobný odber na predajni v Hradci Králové ZADARMOdoručenie dopravcom 
Spomb Raketa Bait Rocket Big farebné prevedenie: čierna
Skladom - môžete mať dnes
19 EUR
Spomb Raketa Bait Rocket Big farebné prevedenie: biela
Skladom - môžete mať dnes
19 EUR
Súvisiaci tovar
Fox edges marker elastic 20m - red
Běžné zboží
Fox edges marker elastic 20m - red
6.9 EUR
Skladom - môžete mať dnes
Nash Ball Blaster large - vnadiaci košíček
Běžné zboží
Nash Ball Blaster large - vnadiaci košíček
12.5 EUR
Nie je na sklade
Popis tovaru

Kŕmiaca raketa Spomb Bait Rocket je revolučne riešená vnadiaca raketa s nasledujúcimi parametrami: dĺžka rakety 180 mm, výška v špičke 65 mm, hmotnosť prázdnej rakety 60 g, plávajúca a pripravená na okamžité použitie. Otvorenie rakety je veľmi jednoduché a vykonáva sa pomocou gombíka na špici rakety.

 

Prečo použiť túto revolučnú raketu:

Neskutočná vzdialenosť - aerodynamický potenciál tejto rakety je skutočne jedinečný. Vďaka svojmu špeciálnej "kapkovitému" tvaru má počas letu vzduchom minimálny odpor. Najdlhšia oficiálne zmeraný hod s raketou SPOMB činí úctyhodných 173 metrov!!!

Okamžité zakŕmenie - v momente keď sa takto rakety dostane do kontaktu s hladinou sa telo plne otvorí a dôjde k presnému zakŕmenie.

Rýchly a bezproblémový návrat - reketa pláva okamžite po svojom otvorení as minimálnym odporom kĺže po hladine späť. Nedochádza teda k jej pretáčanie a následnému krúteniu vlasca a to ani pri veľmi silnom vetre.

Žiadna strata kŕmenie - akonáhle sa raketa naplní a uzavrie nie je možné, aby sa návnada dostala von až do okamihu kontaktu s vodnou hladinou a otvorenia rakety. Rakety s dierami či otvoreným koncom toto zaručene neumožňujú.

Akékoľvek kŕmenie - čokoľvek čo sa zmestí do rakety môže byť použité vrátane peliet, boilies, konope, kukurica, method mixov, chleba, červov, dážďoviek, krmítkových zmesou.