Mistrall Navijak Sicata Prestige FD 3000

Rad skvelých navijakov, ktoré sú vlajkovou loďou značky Mistrall. Tento model je príkladom nekompromisného prístupu pri vytváraní čo najlepšieho produktu za rozumné peniaze. Masívna konštrukcia vytvorená pomocou pokročilej počítačovej metódy odborníkmi z renomovanej a rešpektované spoločnosti Mistrall s cieľom uspokojiť najvyššie požiadavky moderných rybárov, ktorí chcú tie najlepšie produkty. Navijak skvele snúbi silu, módny dizajn a moderné technologické riešenia. Všetky prvky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov a ľahkých zliatin bolo možné získať ľahký a odolný navijak. Veľmi presná brzda, ktorú je možné nastaviť v širokom rozsahu brzdnej sily. Dôležitou výhodou tohto modelu je nízka hmotnosť, vysoko kvalitné japonská guličkové ložiská, nerezová prevodovka a presná spojka prednej brzdy. Cievka je vybavená ôsmimi guličkovými ložiskami a jedným axiálnym ložiskom. Navijaky zo série Sicata Prestige sú predávané s náhradné duralovou cievkou! Dôraz na každý detail v kombinácii s veľmi vysokou kvalitou spracovania zaručuje spoľahlivý chod a efektívne lov. Navijak nie je cielene určený na jednu rybolovnú techniku. Využiť ho môžete k ľahkej aj ťažké prívlači, boloňce, k feederu, skrátka k akejkoľvek rybolovnej technike s výnimkou snáď len muškárenie. Navijaky Mistrall Sicata Prestige je vyrábaný v troch veľkostiach FD 1000; FD 2000 a FD 3000. Pre rôzne rybolovnej techniky Doporučené k lovu šťúk a zubáčov Materiál ľahký, silný a tuhý grafit Ložiská - vysoko kvalitné, japonská - 8 ks guľôčkových + 1 kus axiálne ložisko 2 cievky Predná brzda, presná, s viacstupňovým hladkým nastavením, citlivá, efektívna, spoľahlivá, výkonná Brzdná sila - 6 kg Dokonalé navíjanie vlasca Počítačom vyvážený rotor a kľučka Skvelý vzhľad, moderný design Prevodový pomer - 1: 5.2 Kapacita hlavnej cievky (mm / m) - 0,26 / 180; 0,28 / 150; 0,30 / 120 Rezervné kapacita cievky (mm / m) - 0,26 / 180; 0,28 / 150; 0,30 / 120 Hmotnosť - cca 268 g

Popis výrobku Mistrall Navijak Sicata Prestige FD 3000

prevodový pomer5,2:1
počet ložísk8+1
Náhradná cievkaáno
hmotnosť268 g
veľkosť cievky3000

Rad skvelých navijakov, ktoré sú vlajkovou loďou značky Mistrall. Tento model je príkladom nekompromisného prístupu pri vytváraní čo najlepšieho produktu za rozumné peniaze. Masívna konštrukcia vytvorená pomocou pokročilej počítačovej metódy odborníkmi z renomovanej a rešpektované spoločnosti Mistrall s cieľom uspokojiť najvyššie požiadavky moderných rybárov, ktorí chcú tie najlepšie produkty. Navijak skvele snúbi silu, módny dizajn a moderné technologické riešenia. Všetky prvky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov a ľahkých zliatin bolo možné získať ľahký a odolný navijak. Veľmi presná brzda, ktorú je možné nastaviť v širokom rozsahu brzdnej sily. Dôležitou výhodou tohto modelu je nízka hmotnosť, vysoko kvalitné japonská guličkové ložiská, nerezová prevodovka a presná spojka prednej brzdy.

Cievka je vybavená ôsmimi guličkovými ložiskami a jedným axiálnym ložiskom. Navijaky zo série Sicata Prestige sú predávané s náhradné duralovou cievkou! Dôraz na každý detail v kombinácii s veľmi vysokou kvalitou spracovania zaručuje spoľahlivý chod a efektívne lov.

Navijak nie je cielene určený na jednu rybolovnú techniku. Využiť ho môžete k ľahkej aj ťažké prívlači, boloňce, k feederu, skrátka k akejkoľvek rybolovnej technike s výnimkou snáď len muškárenie. Navijaky Mistrall Sicata Prestige je vyrábaný v troch veľkostiach FD 1000; FD 2000 a FD 3000.

 • Pre rôzne rybolovnej techniky
 • Doporučené k lovu šťúk a zubáčov
 • Materiál ľahký, silný a tuhý grafit
 • Ložiská - vysoko kvalitné, japonská - 8 ks guľôčkových + 1 kus axiálne ložisko
 • 2 cievky
 • Predná brzda, presná, s viacstupňovým hladkým nastavením, citlivá, efektívna, spoľahlivá, výkonná
 • Brzdná sila - 6 kg
 • Dokonalé navíjanie vlasca
 • Počítačom vyvážený rotor a kľučka
 • Skvelý vzhľad, moderný design
 • Prevodový pomer - 1: 5.2
 • Kapacita hlavnej cievky (mm / m) - 0,26 / 180; 0,28 / 150; 0,30 / 120
 • Rezervné kapacita cievky (mm / m) - 0,26 / 180; 0,28 / 150; 0,30 / 120
 • Hmotnosť - cca 268 g