Kategoria

Nash Prut Scope Black Ops 10ft 3m 3.5lb S

0 hodnotenie
Značka NASH
Náš kód: P44945
Běžné zboží

Disponujú sedlom tej najvyššej kvality a to Alps ARD v matne čiernom prevedení, ktoré dodáva prútom punc zákazkovej výroby a jeho šoubení je poistené dvoma vrúbkovanými maticami s minimalistickým dizajnom. Mimoriadne kvalitný očká Pacific Bay Minimá začínajú s 50 mm očkom Aj navijaku a končí špeciálnym očkom proti zamotaniu na každom 9 a 10 stopovom prútu. Táto zostava zaručuje tie najdlhšie a najhladšie odhodenia, aké kedy rad Scope dokázala.... Celý popis

401.7 EUR
381.6 EUR
 cena po  registráciu
Nie je na sklade
Popis tovaru

Disponujú sedlom tej najvyššej kvality a to Alps ARD v matne čiernom prevedení, ktoré dodáva prútom punc zákazkovej výroby a jeho šoubení je poistené dvoma vrúbkovanými maticami s minimalistickým dizajnom. Mimoriadne kvalitný očká Pacific Bay Minimá začínajú s 50 mm očkom Aj navijaku a končí špeciálnym očkom proti zamotaniu na každom 9 a 10 stopovom prútu. Táto zostava zaručuje tie najdlhšie a najhladšie odhodenia, aké kedy rad Scope dokázala.

Karbónové klipy na vlasec, karbónová poistka zabraňujúca skĺznutiu prútu a matne čierne parakordové koncovky prútov vytvárajú dokonalý balíček luxusného vzhľadu a vysokej funkčnosti.
K dispozícii sú modely od 6ft až po vystužené verzie 3,5lb pre tie najväčšie kapry v najnáročnejších podmienkach.

Parametre
Testovací Křivka : 3,5lb
Počet Dílů : 2
Délka prutu: 3m (10ft)
transportní délka : 127 cm