Lemigo Rybárske gumáky model Arctic Termo + 875

0 hodnotenie
Značka Lemigo
Náš kód:  P2024

Rybárske gumáky Lexpo model Arctic Termo 875... Celý popis

41 EUR
 cena po  registráciu: 
39 EUR
Momentálně nedostupné
Popis tovaru

Rybárske gumáky LEXPO model Arctic Termo + 87 j sou z materiálu EVA Etylén Vinyl Acetát poznáte, pretože sú z neho mnohé rukoväte vašich rybárskych prútov. EVA je vyrábaný pod vysokým tlakom. Vďaka tomu má veľmi pevnú uzavretú bunkovú štruktúru a tým aj výborné mechanické vlastnosti, je tvarovo stály a nesaje vodu.

Pri bežnom používaní sú topánky z EVA materiálu takmer nezničiteľné. Ľahkosť Topánky z materiálu EVA (Etylén Vinyl Acetát) sú o 35% ľahšie ako všetky ostatné čižmy. Topánky vyrobené z materiálu EVA váži iba 0,7 kg. Sú oveľa ľahšie ako bežné gumové čižmy. Vďaka ich malej váhe, sú čižmy z EVA materiálu počas práce alebo chôdze oveľa pohodlnejšie. Teplo Vysoký stupeň tepelnej izolácie.

Vďaka vzduchovým vankúšikom má materiál perfektné tepelné schopnosti. Znamená to, že materiál EVA udržuje teplo vo vnútri topánky, keď je zima vonku topánky. Životnosť Vysoká mechanická odolnosť. Gumáky z materiálu EVA sa môžu poškodiť práve tak ako čižmy z PVC, ale ich odolnosť je 2 až 3krát väčšia. Poddajnosť Topánky sa s ľahkosťou prispôsobí nohe a zaručujú voľný pohyb. Topánky zostanú poddajné aj pri nízkych teplotách.

Výrobca uvádza použiteľnosť až do -50 stupňov C

Farba: zelená

 

veľkosť:

 

UK EU

 

         8            42

 

         9            43

 

        10           44

 

        10,5        45

 

        11,5        46

 

         12          47

 

Súvisiaci tovar
Lemigo Rybárske čižmy Greenlander 862 EVA
-7%
Lemigo Rybárske čižmy Greenlander 862 EVA
26.6 EUR28.6 EUR
Skladom - môžete mať dnes