Mivardi rybársky navijak Panther 60/70

Značka Mivardi
Náš kód: P3823

Precízne navijak strednej veľkosti, vhodný pre extrémne dlhé hody alebo pre ľahší nevyváženosť. Je vybavený vysokou cievkou s veľkým priemerom a odhodový hranou optimalizovanú pre ľahké uvoľňovanie vlasca pri náhode. Dôležitou súčasťou navijaku je unikátny F.A.C.D. brzdový systém, ktorý umožňuje rýchle povolenie alebo utiahnutie predné brzdy jedným otočením. Vďaka systému vodeodolné cievky W.R.S. je vnútorná uloženie brzdy v cievke chránené proti vlhkosti. Konštrukcia navijaka využíva najkvalitnejšie dostupné materiály. Hlavný hriadeľ je vyrobená z pevnostnej nerezovej ocele. Šnekový prevod s pomalou osciláciou zaisťuje precízne ukladanie vlasca na cievku. O kvalitný chod aj navíjanie sa stará 12 dvojito zapuzdrených ložísk, titánom potiahnutá rolnička proti krúteniu vlasca a frézovaná kovová kľučka s optimálnou dĺžkou ramena a masívne knobkou pre pohodlný úchop. Veľkou výhodou je náhradná kovová cievka so zvýšenou kapacitou, ktorá je obsiahnutá v balení.... Celý popis

114.9 EUR
109.2 EUR
 cena po  registráciu
Skladem do 2 pracovních dnů
Súvisiaci tovar
Mivardi Rybársky navijak Bandit 8000
Mivardi Rybársky navijak Bandit 8000
59 EUR
Skladom v eshope
Popis tovaru
Precízne navijak strednej veľkosti, vhodný pre extrémne dlhé hody alebo pre ľahší nevyváženosť. Je vybavený vysokou cievkou s veľkým priemerom a odhodový hranou optimalizovanú pre ľahké uvoľňovanie vlasca pri náhode. Dôležitou súčasťou navijaku je unikátny F.A.C.D. brzdový systém, ktorý umožňuje rýchle povolenie alebo utiahnutie predné brzdy jedným otočením. Vďaka systému vodeodolné cievky W.R.S. je vnútorná uloženie brzdy v cievke chránené proti vlhkosti. Konštrukcia navijaka využíva najkvalitnejšie dostupné materiály. Hlavný hriadeľ je vyrobená z pevnostnej nerezovej ocele. Šnekový prevod s pomalou osciláciou zaisťuje precízne ukladanie vlasca na cievku. O kvalitný chod aj navíjanie sa stará 12 dvojito zapuzdrených ložísk, titánom potiahnutá rolnička proti krúteniu vlasca a frézovaná kovová kľučka s optimálnou dĺžkou ramena a masívne knobkou pre pohodlný úchop. Veľkou výhodou je náhradná kovová cievka so zvýšenou kapacitou, ktorá je obsiahnutá v balení.

Precízny navijak pre lov kaprov, vhodný pre extrémne dlhé hody alebo pre ľahší nevyváženosť. Je vybavený vysokou cievkou s veľkým priemerom a odhodový hranou optimalizovanú pre ľahké uvoľňovanie vlasca pri náhode. Dôležitou súčasťou navijaku je unikátny F.A.C.D. brzdový systém, ktorý umožňuje rýchle povolenie alebo utiahnutie predné brzdy jedným otočením. Vďaka systému vodeodolné cievky W.R.S. je vnútorná uloženie brzdy v cievke chránené proti vlhkosti. Konštrukcia navijaka využíva najkvalitnejšie dostupné materiály. Hlavný hriadeľ je vyrobená z pevnostnej nerezovej ocele. Šnekový prevod s pomalou osciláciou zaisťuje precízne ukladanie vlasca na cievku. O kvalitný chod aj navíjanie sa stará 12 dvojito zapuzdrených ložísk, titánom potiahnutá rolnička proti krúteniu vlasca a frézovaná kovová kľučka s optimálnou dĺžkou ramena a masívne knobkou pre pohodlný úchop. Veľkou výhodou je náhradná kovová cievka so zvýšenou kapacitou, ktorá je obsiahnutá v balení.

Parametre
veľkosť: 60/70
veľkosť: 60 / 70
počet ložísk: 12+1
prevodový pomer: 4,6:1
kapacita cievky: 0,35mm / 410 m
Počet náhradných cievok: 1 kovová o veľkosti 70
technológia: F.A.C.D - rýchle utiahnutie brzdy jedným otočením | W.R.S. - vodeodolná cievka
Novinka roku: Novinka 2013
Novinka 2013: Novinka 2013
počet ložísk: 12+1
prevodový pomer: 4,6:1
veľkosť cievky: 6000