Mivardi Sada hlásičov M1300 Wireless 2+1

Značka Mivardi
Náš kód: P3835

Plne vybavené bezdrôtové hlásiče s funkciou testovania dosahu. Ponúkajú reguláciu hlasitosti, citlivosti a tónu, vrátane úplného stíšenia hlásiča. Pozičný dióda je ovládaná manuálne. Prijímač umožňuje nastavenie hlasitosti aj tónu. Po pridaní ďalšieho hlásiča do sady prijímač správne rozpozná a priradí farbu LED diódy.... Celý popis

71 EUR
67.4 EUR
 cena po  registráciu
Skladem do 2 pracovních dnů
Súvisiaci tovar
Mivardi Sada hlásičov M1300 Wireless 3 + 1
Mivardi Sada hlásičov M1300 Wireless 3 + 1
90 EUR
Skladom v eshope
Mivardi Signalizátor záberu M1300 Wireless
Mivardi Signalizátor záberu M1300 Wireless
32 EUR
Skladom v eshope
Popis tovaru

Plne vybavené bezdrôtové hlásiče s funkciou testovania dosahu. Ponúkajú reguláciu hlasitosti, citlivosti a tónu, vrátane úplného stíšenia hlásiča. Pozičný dióda je ovládaná manuálne. Prijímač umožňuje nastavenie hlasitosti aj tónu. Po pridaní ďalšieho hlásiča do sady prijímač správne rozpozná a priradí farbu LED diódy.

Sada hlásičov M1300 je pri predaji nastavená na základnej frekvencii bezdrôtovej komunikácie. (Všetky prepínače - piny, ktoré sa nachádzajú pod batériami, sú orientované smerom dole - viď. fotografie). Pre elimináciu možného rušenia s inými sadami hlásičov M1300 odporúčame zmeniť nastavenie frekvencie. Zmena sa vykoná prepnutím jedného alebo viacerých prepínačov do druhej polohy. Je možné nastaviť až 16 rôznych kombinácií. Na všetkých hlásičoch a príposluchu v sade je samozrejme nutné nastaviť rovnakú kombináciu prepínačov. 

  • hlásič - batérie 9V
  • prijímač - 3 x batérie AAA
  • pravidelné pípanie odpočúvania krátkymi tónmi značí vybitia batérie

Nezávislá recenzia hlásičov M1300

Parametre
poznámky: Batérie nie sú súčasťou balenia
počet kusov v balení: 2x hlásič + 1x prijímač
Šírka otvoru pre prút: 18,5 mm
farba: červená + modrá
Novinka 2014: Novinka 2014