Saenger prút Specialist TB-X Tele Carp 3,60m / 3,5 lb

Na prvý pohľad je tento obojručnou kaprový prút takmer k nerození od klasickej kaprové deličky. Má skvelú akciu a citlivý blank. Veľkou výhodou sú jeho prepravné rozmery a ochrana očiek. Rad Specialist TB-X zaujme rýchlym blankom, stabilitou a neskutočnú pevnosťou. Blank prútu je z 24 T karbónu Powerflex, ktorý sa používa na tie najkvalitnejšie prúty a je extrémne odolný. Karbónová páska s priečnym vinutím (X-ovinutím) zosilňuje už tak pevný blank z uhlíkových vlákien, ktorý je takmer nezničiteľný. Prút je vybavený veľmi kvalitnými očkami s titánovými vložkami SIC, koncové očká sú navyše špeciálne prispôsobená tomu, aby sa v nich nezachytávali vlasec. Všetky prúty Specialist TB-X sú vybavené veľmi kvalitnými sadli navijaka Seaguide. Blank z 24 T karbónu Powerflex Kovová koncovka, ktorá vyvažuje prút Vysoko kvalitné sedlo navijaku Seaguide Titánová SIC očká Ergonomicky tvarované rukoväte vyrobené z EVA Dĺžka Transportná dĺžka Počet dielov Hmotnosť Odhod 3,6 m 110 cm 7 295 g 3,5 lb

Popis výrobku Saenger prút Specialist TB-X Tele Carp 3,60m / 3,5 lb

Na prvý pohľad je tento obojručnou kaprový prút takmer k nerození od klasickej kaprové deličky. Má skvelú akciu a citlivý blank. Veľkou výhodou sú jeho prepravné rozmery a ochrana očiek.

Rad Specialist TB-X zaujme rýchlym blankom, stabilitou a neskutočnú pevnosťou. Blank prútu je z 24 T karbónu Powerflex, ktorý sa používa na tie najkvalitnejšie prúty a je extrémne odolný. Karbónová páska s priečnym vinutím (X-ovinutím) zosilňuje už tak pevný blank z uhlíkových vlákien, ktorý je takmer nezničiteľný. Prút je vybavený veľmi kvalitnými očkami s titánovými vložkami SIC, koncové očká sú navyše špeciálne prispôsobená tomu, aby sa v nich nezachytávali vlasec. Všetky prúty Specialist TB-X sú vybavené veľmi kvalitnými sadli navijaka Seaguide.

  • Blank z 24 T karbónu Powerflex
  • Kovová koncovka, ktorá vyvažuje prút
  • Vysoko kvalitné sedlo navijaku Seaguide
  • Titánová SIC očká
  • Ergonomicky tvarované rukoväte vyrobené z EVA

Dĺžka

Transportná dĺžka

počet dielov

hmotnosť

odhoz

3,6 m

110 cm

7

295 g

3,5 lb