Vernostný program

Nový vernostný program - 5% zľava už pri prvej registrácii!

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás vernostný zľavový program, ktorý umožňuje získať zľavu 5-10% na tovar.Každý registrovaný zákazník sa už pri prvej objednávke zaradí do zľavového programu a získava zľavu 5% z nákupu.Podmienkou je vykonať objednávku ako registrovaný a prihlásený zákazník. Ceny v e-shope sa Vám automaticky prepočítajú už pri prihlásení!

Zaregistrujte sa TU...

 

1.Podmienky a pravidlá

  Nárok na zľavu má každý registrovaný zákazník. Podímkou je vykonať objednávku ako prihlásený zákazník. Prihlásenie aj registráciu vykonáte hore na hlavnej strane e-shopu. Vernostný program platí iba v e-shope Rybina.cz.

 

2.Zľavové limity

  Finančné čiastky, uvádzané pri jednotlivých zliav, sú dané súčtom všetkých objednávok registrovaného zákazníka. Každému riadne zaregistrovanému zákazníkovi sa budú čiastky za jeho objednávky sčítať na jeho účet a po dosiahnutí ďalšej postupovej hranice mu bude v nasledujúcej objednávke navýšená zľava na zodpovedajúcu hodnotu. Načítanie zliav nie je časovo obmedzené. Do súčtu objednávok sa započítavajú iba prevzaté a zaplatené objednávky.Zľavy sa nevzťahujú na Akčný tovar a tovar vo výpredaji (a to je tovar označený rožkom Akcie, Výpredaj).

Limity pri súčte objednávok: Zľavová kategória:

     1.1 Sk - 30 000 Sk 5% zľava

     2.30 001 Sk - 60 000 Sk 7% zľava

     3.od 60 001 KČ 10% zľava

 

3.Všeobecné ustanovenia

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmenu podmienok vernostného programu.

Vyššie uvedené podmienky platia od 9.10.2018

Prevádzkovateľ sa zaväzuje spracovávať osobné údaje člena vernostného programu v súlade so zákonom, viď.obchodné podmienky .