Kategoria

Wobler Salmo Thrill 7 BMB 7cm 12g

Wobler Salmo Thrill 7 BMB

Popis výrobku Wobler Salmo Thrill 7 BMB 7cm 12g

dĺžka7 cm
hmotnosť12 g
potápavosť0,3-5,0 m

Ako rybárčiť sa Salmo Thrill Tuto nástrahu sme vyrobili v roku 2007 predovšetkým pre chytanie bolenie, hoci sa ukázalo, že je mnoho ďalších využití pre túto nástrahu. Všade, kde dravci lovia malé, chudé, strieborné rybky a dlhé hody sú žiaduce Thrill boduje na celej čiare. Nezáleží na tom či rybárčime na sladké či slané vode. Napriek jeho veľkej hmotnosti je nástraha dostatočne vyvážená, aby mohla byť vedená tesne pod hladinou.

Vyzerá ako malá belička, ktorá sa často stáva korisťou dravcov. Máme dve základné metódy ako loviť s Thrill. Prvý z nich je najjednoduchší a veľmi efektívny a spočíva v rýchlom a konštantnom navíjanie vlasca. Špičku udice držíme neustále hore. Môžete niekedy povoliť nástrahu, aby skočila čas od času z vody von ako malá rybka utekajúci pred dravcom. Ak je niekedy pomalšia rýchlosť navíjanie nevyhnutná, mali by ste kombinovať pomalší navíjanie s trhaním špičkou prútu.

To umožňuje nástrahe plávať blízko hladiny ak tomu sa ešte pohybovať podstatne pomalšie. Cukání umožňuje nástrahe robiť záblesky dráždiace dravca k útoku. Kombinovaná technika vedenie nástrahy sa nezriedka ukáže byť tou najlepšou-rýchle navíjanie vlasca s príležitostným spomalením a trhaním špičkou.