Karel Nikel Hotové boilies Devill Krill Summer Edition 250g 21mm

Hotové boilies Karel Nikl Devill Krill Summer Edition 250g 21mm

Popis výrobku Karel Nikel Hotové boilies Devill Krill Summer Edition 250g 21mm

priemer31 mm
hmotnosť250 g
priemer Boilies21mm
veľkosť balenia250g

Hotové boilies Karel Nikl Devill Krill Summer Edition 250g 21mm
Pikantné delikatesa, ktorá nadväzuje na úspešnú sériu našich krillových produktov. S vývojom a testovaním tejto novinky sme si dali načas, ale čakanie stálo zato.
Pôvodným zámerom bolo vytvoriť boilies, ktoré by bolo vysloveným špeciálom pre
lov v studenej vode. Rad druhov boilies z našej ponuky pravidelne chytá kapry, aj keď teplota vody spadne k minimu. Až Devill Krill je však našou vyloženú špecialitou pre chytanie v chladnej vode.

Pri našich rozsiahlych terénnych testoch sa jednoznačne potvrdilo, že Devill Krill sa pri poklese teploty vody pod 12 ° C stáva absolútnym favoritom. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu dokáže Devill Krill aktívne pracovať aj v tej najstudenšia vode. Sme si absolútne istí, že v chladných podmienkach nemá Devil Krill konkurenciu.

Rad Devill Krill opäť poskytuje ucelenú rodinu špičkových produktov. V rodine Devill Krill nájdete boilies, pelety, plávajúce boilies, špeciálne nástrahy pod háčik hard Hookers a ATTRACT Hookers, dip, pasty, boostery a method mix.
Pre lepšiu orientáciu je celá rada Devill Krill označená modrými etiketami so zimným motívom.

Aby bolo s produktmi Devil Krill možné pokryť skutočne každú situáciu, zaraďujeme do ponuky tiež boilies Devill Krill "Summer edition" určené pre lov v teplej vode, ktoré sa rozpúšťa pomalšie a je plne použiteľné aj v teplej vode počas celej sezóny.

Ak hľadáte najlepšiu voľbu pre chytanie v chladnej vode, je Devill Krill jednoznačná voľba. Vyskúšajte náš diabolský chytač kaprov v chladnej vode a skvele si zachytáte. Nasaďte Devill Krill v lete a nevyspíte sa ...

Upozornenie: Pri používaní produktov radu Devill Krill - predovšetkým dipov a boosteru dbajte na to, aby sa Vám kvapalina nedostala do očí! Ochutnávajte veľmi opatrne!