Karel Nikl Hotové boilies Ready Devill Krill 1kg do studenej vody

Boilies Kill Krill je zložené z 23 starostlivo vybraných zložiek -nízkoteplotních rybích múčok, hodnotných mliečnych proteínov a niekoľkých druhov vybraných vtáčieho zobu

Popis výrobku Karel Nikl Hotové boilies Ready Devill Krill 1kg do studenej vody

hmotnosť1 kg

Hotové boilies Kill Krill Karel Nikl

devill krill - boilies určené do studenej vody

Pri našich rozsiahlych terénnych testoch sa jednoznačne potvrdilo, že Devill Krill sa pri poklese teploty vody pod 12 ° C stáva absolútnym favoritom. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu dokáže Devill Krill aktívne pracovať aj v tej najstudenšia vode. Sme si absolútne istí, že v chladných podmienkach nemá Devil Krill konkurenciu.
Rad Devill Krill opäť poskytuje ucelenú rodinu špičkových produktov. V rodine Devill Krill nájdete boilies, pelety, plávajúce boilies, špeciálne nástrahy pod háčik hard Hookers a ATTRACT Hookers, dip, pasty, boostery a method mix.
Pre lepšiu orientáciu je celá rada Devill Krill označená modrými etiketami so zimným motívom.
Aby bolo s produktmi Devil Krill možné pokryť skutočne každú situáciu, zaraďujeme do ponuky tiež boilies Devill Krill "Summer edition" určené pre lov v teplej vode, ktoré sa rozpúšťa pomalšie a je plne použiteľné aj v teplej vode počas celej sezóny.
Ak hľadáte najlepšiu voľbu pre chytanie v chladnej vode, je Devill Krill jednoznačná voľba. Vyskúšajte náš diabolský chytač kaprov v chladnej vode a skvele si zachytáte. Nasaďte Devill Krill v lete a nevyspíte sa ...

Upozornenie: Pri používaní produktov radu Devill Krill - predovšetkým dipov a boosteru dbajte na to, aby sa Vám kvapalina nedostala do očí! Ochutnávajte veľmi opatrne!

Na vývoji tohto boilies sme nepretržite pracovali viac ako rok, vystriedali desiatky surovín, more tekutých atraktorov, extraktov a ďalších prvotriednych surovín, aby sme Vám mohli ponúknuť boilies, ktorý je podľa našich testov skutočne dokonalý!

Naším základným cieľom bolo vyvinúť maximálne prírodnej nástrahu, ktorá bude pre kaprov neprekonateľne lákavá takmer vždy a všade. Najmä preto sme sa rozhodli zostaviť toto boilies zo surovín, ktoré sú pre kapry úplne prirodzené a ktorým nedokážu odolať.

              

Súvisiace kategórie: Kŕmenie, pelety, nástrahy

S Karel Nikl Hotové boilies Ready Devill Krill 1kg do studenej vody zákazníci najčastejšie kupujú