Kategoria

Karel Nikl DVD - 30 rokov rybárom

Narodil som sa v rodine rybárov a poľovníkov. Otec bol vášnivý rybár a dedo zase vášnivý poľovník. Takže k prírode, k rybám a ku zvieratám som mal odmalička veľmi blízko. Je logické, že dedo si prial, aby som bol poľovníkom a otec naopak rybárom. Ale podľa slov týchto dvoch pánov ma to od mala vždy viac ťahalo k vode, než do lesa. Pri mojej nedávnej návšteve domu mojich rodičov v Golčova Jeníkově som po niekoľkých rokoch zavítal aj do pivnice ich domu, môjho rodného domu, kde som hŕbu rokov nebol. Po otvorení pivničných dverí na mňa dýchla taká atmosféra, že som okamžite začal spomínať na svoje detstvo, na svoje rybárske detstvo a uvedomil si, ako strašne ten čas letí. Veď dnes už je to 30 rokov, čo som prvýkrát držal v ruke rybársky prút a dá sa povedať, že ho do dnes ešte nepustil. Teraz spoločne so mnou poďte pozrieť na to, ako som sa stal rybárom, kedy a kde som s Rybařina začínal.Spoločne sa tiež pozrieme na miesta, kde som prvýkrát nahodil do vody svoj prvý rybársky prút. Pozrieme sa tiež na miesta, kde som začal s tou pravou kapráriny a tiež navštívime ľudí, ktorí ma akýmkoľvek spôsobom v mojom rybárskom živote ovplyvnili, nasmerovali a podporovali ma. Video nebude o žiadne mojej výprave za mnou toľko milovanými kapry, ale bude len o spomínanie. O spomínanie na dobu, kedy som s Rybařina začínal ao tom, ako som sa stal vlastne rybárom. Jirka "Scopex" Majer

Popis výrobku Karel Nikl DVD - 30 rokov rybárom

Narodil som sa v rodine rybárov a poľovníkov. Otec bol vášnivý rybár a dedo zase vášnivý poľovník. Takže k prírode, k rybám a ku zvieratám som mal odmalička veľmi blízko. Je logické, že dedo si prial, aby som bol poľovníkom a otec naopak rybárom. Ale podľa slov týchto dvoch pánov ma to od mala vždy viac ťahalo k vode, než do lesa.

Pri mojej nedávnej návšteve domu mojich rodičov v Golčova Jeníkově som po niekoľkých rokoch zavítal aj do pivnice ich domu, môjho rodného domu, kde som hŕbu rokov nebol. Po otvorení pivničných dverí na mňa dýchla taká atmosféra, že som okamžite začal spomínať na svoje detstvo, na svoje rybárske detstvo a uvedomil si, ako strašne ten čas letí.

Veď dnes už je to 30 rokov, čo som prvýkrát držal v ruke rybársky prút a dá sa povedať, že ho do dnes ešte nepustil. Teraz spoločne so mnou poďte pozrieť na to, ako som sa stal rybárom, kedy a kde som s Rybařina začínal.Spoločne sa tiež pozrieme na miesta, kde som prvýkrát nahodil do vody svoj prvý rybársky prút. Pozrieme sa tiež na miesta, kde som začal s tou pravou kapráriny a tiež navštívime ľudí, ktorí ma akýmkoľvek spôsobom v mojom rybárskom živote ovplyvnili, nasmerovali a podporovali ma.

Video nebude o žiadne mojej výprave za mnou toľko milovanými kapry, ale bude len o spomínanie. O spomínanie na dobu, kedy som s Rybařina začínal ao tom, ako som sa stal vlastne rybárom.

Jirka "Scopex" Majer