Rapala Wobler Shad Rap Deep Runner 7cm S
Popis výrobku Rapala Wobler Shad Rap Deep Runner 7cm S
| dĺžka | 7 cm |
| váha | 8 g |
| počet trojháčiky | 2 veľ.5 |
| vlastnosť | plávajúce |
| technika lovu | nahadzovanie, troling |
| vhodné pre | všetky druhy dravých rýb |
| hĺbkový rozsah | 1,5 - 3,3 m |
| dĺžka (cm) | 7 cm |
Wobler Rapala Shad Rap Deep Runner S 7cm
Keď konštruktéri Rapala pracovali na Shad Rap, snažili sa v ňom spojiť všetko najlepšie z existujúcich woblerov. Bol to ťažká úloha, ale teraz Shad Rap, od prípadu k prípadu dokazuje, že úloha bol úspešne splnený.

