Mivardi Rybársky bivak Executive

0 hodnotenie
Značka Mivardi
 M-BIVEX
Doprava zadarmo!

Bivak strednej veľkosti z materiálu M-Tec 410 s vodným stĺpcom 10000 mm. Vnútri nájdete systém variabilného nastavenia šírky, systém pre uchytenie odnímateľné podlahy suchými zipsami v kombinácii s bočnými kovovými sponami a 10 závesov na svetlá a ďalšie príslušenstvo. Tiahla zipsov Easy Grip sú prispôsobená pre vloženie chemických svetiel. Na prednej strane sú 4 úchyty pre prúty, opreté o bivak a 3 trojvrstvová okna (na dverách a po stranách). Na zadnej strane je tiež umiestnené otvárateľné okno, istené bočnými zipsami.... Celý popis

200 EUR
 cena po  registráciu: 
190 EUR
Skladem do 2 pracovních dnů
Popis tovaru

Bivak strednej veľkosti z materiálu M-Tec 410 s vodným stĺpcom 10000 mm. Vnútri nájdete systém variabilného nastavenia šírky, systém pre uchytenie odnímateľné podlahy suchými zipsami v kombinácii s bočnými kovovými sponami a 10 závesov na svetlá a ďalšie príslušenstvo. Tiahla zipsov Easy Grip sú prispôsobená pre vloženie chemických svetiel. Na prednej strane sú 4 úchyty pre prúty, opreté o bivak a 3 trojvrstvová okna (na dverách a po stranách). Na zadnej strane je tiež umiestnené otvárateľné okno, istené bočnými zipsami.

Poznámka tímu konzultantov MIVARDI:

Keď aj rybár samotár potrebuje mať priestor! Veľmi jednoduché zloženie i rozloženie! Dostatočné vetracie otvory pre zaistenie cirkulácie vzduchu v sparných dňoch! Nedoceniteľné sú závesy na príslušenstvo, to naozaj nemá každý výrobok tejto kategórie. Tradične veľmi kvalitné zipsy a ich masívne úchytky! Samozrejme je možné použiť celkom Komforná vo dvoch! Stačí len vybavenie uschovať pod lehátka a potom vznikne dostatočne široká ulička!

Parametre
poznámky: NOVINKA 2012
počet kusov v balení: 1
hmotnosť: 2.8 kg
výška: Max. 140 cm
rozmer: 275 x 265 x 140 cm
veľkosť: pre 1 - 2 osoby
Veľkosť (Počet osôb): 1-2
Súvisiaci tovar
Mivardi Sada náhradných kolíkov + kladivo
Mivardi Sada náhradných kolíkov + kladivo
24 EUR
Skladom v eshope