Kategoria

Mivardi Rybársky bivak New Dynasty

0 hodnotenie
Značka Mivardi
Náš kód: P2376
Běžné zboží

Luxusné veľkopriestorový bivak z extrémne odolného materiálu M-Tec 410 s vodným stĺpcom 10000 mm. Mimoriadnu kvalitu a hrúbku materiálu rozoznáte prvým pohľadom alebo dotykom a ľahko ich odlíšite od väčšiny štandardných bivakov na trhu. Konštrukcia z 19 mm zosilnených trubiek vychádza z klasickej podoby bivaku s predným "šiltom", avšak prešla radom úprav. Predĺžená strieška chráni celú plochu dverí. Vo vnútornom priestore s výškou 160 cm nájdete 10 úchytov pre svetlá a ďalšie drobné príslušenstvo. Šírka bivaku je variabilne nastaviteľná v troch polohách. Podlahu je možné uchytiť suchými zipsami po obvode bivaku a dvoma kovovými klipsami po stranách. Dvere sú vybavené otvárateľnú ventilačnou klapkou pre zabezpečenie cirkulácie kyslíka a odvedenie vlhkosti z bivaku. Zosilnené zipsy sú doplnené veľkými tiahlami Easy Grip, do ktorých je možné vložiť chemická svetla. Vpredu sú umiestnené 4 úchyty na prúty, opreté o bivak.... Celý popis

374 EUR
355.3 EUR
 cena po  registráciu
Skladom - môžete mať dnesOsobný odber na predajni v Hradci Králové ZADARMOdoručenie dopravcom 
Související zboží
Mivardi Rybársky bivak Executive
Běžné zboží
Mivardi Rybársky bivak Executive
274 EUR
Skladom v eshope
Mivardi Sada náhradných kolíkov + kladivo
Běžné zboží
Mivardi Sada náhradných kolíkov + kladivo
21 EUR
Skladom - môžete mať dnes
Popis tovaru

Luxusné veľkopriestorový bivak z extrémne odolného materiálu M-Tec 410 s vodným stĺpcom 10000 mm. Mimoriadnu kvalitu a hrúbku materiálu rozoznáte prvým pohľadom alebo dotykom a ľahko ich odlíšite od väčšiny štandardných bivakov na trhu. Konštrukcia z 19 mm zosilnených trubiek vychádza z klasickej podoby bivaku s predným "šiltom", avšak prešla radom úprav. Predĺžená strieška chráni celú plochu dverí. Vo vnútornom priestore s výškou 160 cm nájdete 10 úchytov pre svetlá a ďalšie drobné príslušenstvo. Šírka bivaku je variabilne nastaviteľná v troch polohách. Podlahu je možné uchytiť suchými zipsami po obvode bivaku a dvoma kovovými klipsami po stranách. Dvere sú vybavené otvárateľnú ventilačnou klapkou pre zabezpečenie cirkulácie kyslíka a odvedenie vlhkosti z bivaku. Zosilnené zipsy sú doplnené veľkými tiahlami Easy Grip, do ktorých je možné vložiť chemická svetla. Vpredu sú umiestnené 4 úchyty na prúty, opreté o bivak.

Recenzia bivaku New Dynasty

Poznámka tímu konzutantů MIVARDI:

Naozajstný luxus pri dlhodobom pobyte na rybách, pre rybolov s rodinou Tu môžete maximálne využiť priestoru. Veľmi dobre umiestnite aj prípadné tretie ležadlo. Dostatočne veľké vetracie otvory pre pobyt v horúcich dňoch.

Parametre
poznámky: NOVINKA 2012
hmotnosť: 16 kg
hmotnosť: 16 kg
počet kusov v balení: 1
výška: Vodný stĺpec 10 000 mm
rozmer: 325 x 295 x 165 cm
veľkosť: pre 2 - 3 osoby
Veľkosť (Počet osôb): 2-3