Mivardi Bivak New Dynasty

Značka Mivardi
Náš kód: P2376

Luxusné veľkopriestorový bivak z extrémne odolného materiálu M-Tec 410 s vodným stĺpcom 10000 mm. Mimoriadnu kvalitu a hrúbku materiálu rozoznáte prvým pohľadom alebo dotykom a ľahko ich odlíšite od väčšiny štandardných bivakov na trhu. Konštrukcia z 19 mm zosilnených trubiek vychádza z klasickej podoby bivaku s predným "šiltom", avšak prešla radom úprav. Predĺžená strieška chráni celú plochu dverí. Vo vnútornom priestore s výškou 160 cm nájdete 10 úchytov pre svetlá a ďalšie drobné príslušenstvo. Šírka bivaku je variabilne nastaviteľná v troch polohách. Podlahu je možné uchytiť suchými zipsami po obvode bivaku a dvoma kovovými klipsami po stranách. Dvere sú vybavené otvárateľnú ventilačnou klapkou pre zabezpečenie cirkulácie kyslíka a odvedenie vlhkosti z bivaku. Zosilnené zipsy sú doplnené veľkými tiahlami Easy Grip, do ktorých je možné vložiť chemická svetla. Vpredu sú umiestnené 4 úchyty na prúty, opreté o bivak.... Celý popis

295 EUR
280.2 EUR
 cena po  registráciu
Skladem do 2 pracovních dnů
Súvisiaci tovar
Mivardi Rybársky bivak Executive
Mivardi Rybársky bivak Executive
240 EUR
Skladom v eshope
Mivardi Prepravný vozík Executive na rybárske potreby
Mivardi Prepravný vozík Executive na rybárske potreby
145 EUR
Skladom v eshope
Mivardi Sada náhradných kolíkov + kladivo
Mivardi Sada náhradných kolíkov + kladivo
24 EUR
Skladom v eshope
Popis tovaru

Luxusné veľkopriestorový bivak z extrémne odolného materiálu M-Tec 410 s vodným stĺpcom 10000 mm. Mimoriadnu kvalitu a hrúbku materiálu rozoznáte prvým pohľadom alebo dotykom a ľahko ich odlíšite od väčšiny štandardných bivakov na trhu. Konštrukcia z 19 mm zosilnených trubiek vychádza z klasickej podoby bivaku s predným "šiltom", avšak prešla radom úprav. Predĺžená strieška chráni celú plochu dverí. Vo vnútornom priestore s výškou 160 cm nájdete 10 úchytov pre svetlá a ďalšie drobné príslušenstvo. Šírka bivaku je variabilne nastaviteľná v troch polohách. Podlahu je možné uchytiť suchými zipsami po obvode bivaku a dvoma kovovými klipsami po stranách. Dvere sú vybavené otvárateľnú ventilačnou klapkou pre zabezpečenie cirkulácie kyslíka a odvedenie vlhkosti z bivaku. Zosilnené zipsy sú doplnené veľkými tiahlami Easy Grip, do ktorých je možné vložiť chemická svetla. Vpredu sú umiestnené 4 úchyty na prúty, opreté o bivak.

Recenzia bivaku New Dynasty

Poznámka tímu konzutantů MIVARDI:

Naozajstný luxus pri dlhodobom pobyte na rybách, pre rybolov s rodinou Tu môžete maximálne využiť priestoru. Veľmi dobre umiestnite aj prípadné tretie ležadlo. Dostatočne veľké vetracie otvory pre pobyt v horúcich dňoch.

Parametre
poznámky: pre 2-3 osoby
počet kusov v balení: 1
hmotnosť: 15,3 kg
výška: Max. 165 cm
vodný stĺpec: 10000 mm
transportné rozmer: 25 x 25 x 115 cm
rozmer: 325 x 295 x 165 cm
veľkosť: pre 2 - 3 osoby
Veľkosť (Počet osôb): 2-3