Starbaits Bivak QG DLX
Obrovský bivak pro dva rybáře a dvě lehátka s velkým kšiltem proti dešti a slunci. Extra prostor na velké množství vybavení. Díky jeho výšce se v něm pohodlně postavíte. ...
Celý popisPopis tovaru
Obrovský bivak pro dva rybáře a dvě lehátka s velkým kšiltem proti dešti a slunci. Extra prostor na velké množství vybavení. Díky jeho výšce se v něm pohodlně postavíte.
Technické parametry:
- Pevná a odolná tkanina 210D
- Vodní sloupec 10000 mm
- Žebra z 5 dílných 19 mm pevných hliníkových tyčí
- 4 rozpěrné 19 mm teleskopické tyče s dvojitou aretací
- Zpevněná konstrukce střechy
- Podlepené švy s dvojitým prošitím pro maximální pevnost
- Spolehlivé a odolné zipy
- Jednodílná robustní podlážka
- Kovová očka
- Otevírání dveří v obou směrech
- Klipy na uchycení dveří
- PVC okno na dveřích
- Přední velká moskytiérová okna se zavíráním proti dešti na zip a jištěním suchým zipem
- Zadní velká moskytiérová okna se zavíráním proti dešti na zip a jištěním suchým zipem
- Boční velká moskytiérová okna se zavíráním proti dešti na zip a jištěním suchým zipem
- Klipy pro uchycení zavíracích panelů na okna
- 2 úchyty na pruty na suchý zip
- Elastický napínač u každého kotvícího bodu
- chyt na lampu
- Pevné zavrtávací kolíky
| Délka | 350 cm |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Hmotnost | 17,3 kg |
| Počet osob | 2 |
| Šířka | 345 cm |
| Transp. délka | 140x35 cm |
| Výrobce | STARBAITS |
| Výška | 195 cm |
Parametry
VIDEO PREZENTACE:
Parametre
Výrobca:
Kód:
i381_22452942
EAN:
3297830411695
rozmery:
0
transportné rozmer:
22 x 8 cm
hmotnosť (kg):
10kg
Veľkosť (Počet osôb):
2-3







