Mivardi brolly New Dynasty - kompletný set

Značka Mivardi
Náš kód: i295_16242678

Luxusné a priestranné brolly sa sklolaminátovou konštrukciou z ôsmich rebier s priemerom 8 mm. Štyri rebrá sú kotvené k zemi a zostávajúce rebrá sú prepojené spevňovacie obručou. To zaisťuje extrémnu pevnosť a stabilitu celej konštrukcie, podporenú plášťom z materiálu M-TEC 410. Veľkou výhodou sú dve rozmerné zadné okná a priestorovo úsporný stredový spoj, ktorý zväčšuje miesto nad hlavou. Súčasťou brolly je aj kvalitný PVC podlaha, dve predné a dve bočné búrkové tyče a sada zavŕtavacích kolíkov.... Celý popis

375 EUR
356.2 EUR
 cena po  registráciu
Záruka 24 mesiacov
Skladem do 2 pracovních dnů
Popis tovaru
Luxusné a priestranné brolly sa sklolaminátovou konštrukciou z ôsmich rebier s priemerom 8 mm. Štyri rebrá sú kotvené k zemi a zostávajúce rebrá sú prepojené spevňovacie obručou. To zaisťuje extrémnu pevnosť a stabilitu celej konštrukcie, podporenú plášťom z materiálu M-TEC 410. Veľkou výhodou sú dve rozmerné zadné okná a priestorovo úsporný stredový spoj, ktorý zväčšuje miesto nad hlavou. Súčasťou brolly je aj kvalitný PVC podlaha, dve predné a dve bočné búrkové tyče a sada zavŕtavacích kolíkov.

Nezávislá recenzia Brolly New Dynasty

Poznámka nášho tímu konzultantov:

Jedinečné brolly, veľmi obľúbené u všetkých, kto sa s ním stretli. Unikátne veľké sú zadné vetracie otvory, zaistené masívnym zipsom, tak, že zabráni vstupu dažďa pri plnom zapnutí. Na čelnej strane môžete vytvoriť tiež tri vetracie priestory, dva bočné a jeden na vstupe. Rozhodne budete lepšie znášať horúce letné dni a to bez prístupu otravného hmyzu!

Parametre
počet kusov v balení: Brolly, podlaha, predná stena, moskytiéra
hmotnosť: 9 kg (brolly, podlaha, kolíky)
transportné rozmer: 180 x 22 cm
rozmer: 220 x 250 x 145 cm
materiál: M-TEC 410
transportná dĺžka: 180 cm
vodný stĺpec: 10000 mm
Veľkosť (Počet osôb): 1