Darčekový poukaz na nákup rybárskych potrieb 2000 Kč

Elektronické darčekové poukážky na nákup rybárskych potrieb na eshope Rybina.cz.Je to ideálne riešenie ako darček pre rybárov, keď nechcete vyberať konkrétny darček, alebo si nie ste istí vašim výberom.

Popis výrobku Darčekový poukaz na nákup rybárskych potrieb 2000 Kč

Elektronické darčekové poukážky na nákup rybárskych potrieb na eshope Rybina.cz.Je to ideálne riešenie ako darček pre rybárov, keď nechcete vyberať konkrétny darček, alebo si nie ste istí vašim výberom.Elektronický darčekový poukaz zaplatíte prevodom na účet alebo online platbou a po pripísaní čiastky na náš účet Vám odošleme váš poukaz emailom.Darčekový poukaz je možné vytlačiť a potom darovať.Elektronický darčekový poukaz je možné uplatniť iba v internetovej objednávke na tomto eshope Rybina.cz.Platnosť poukazu je 6 mesiacov od dátumu zakúpenia.

Uplatnenie poukazu:

Pre uplatnenie poukážky pri nákupe cez internet zadajte kód poukazu do políčka "darčekový poukaz" v objednávke.Cena objednávky bude znížená o sumu poukazu. Pokiaľ si nie ste čímkoľvek istí pre viac informácií nás kontaktujte na telefónnom čísle 602 224 048 .

Poukazy zakúpené na predajni - pre uplatnenie v objednávke napíšte prosím do poznámky čiarový kód na poukaze. Poukaz Vám odpočítame od výšky objednávky.

Tip, upozornenie:

Elektronický poukaz nikde nezdieľajte, nepreposielajte, dbajte, aby nemohlo dôjsť k nevyžiadanému použitiu inou osobou.

 

Darčekový poukaz na nákup rybárskych potrieb 2000 Kč zákazníci najčastejšie kupujú