ESP Umelá plávajúca kukurica žltá

Má 18ks (naozaj 18ks!) V balení. Obsahuje 6 klasických zŕn, 6 veľkých a 6 extra veľkých ks + dva pásiky špeciálnych ESP zarážok pre zaistenie zŕn na vlasci. Rovnako ako u menších rozmerov kukuríc majú zrná rôzne vybrania pre umiestnenie zarážok, buď na konci, alebo uprostred zrná, tak aby bolo možné pozdĺžne či bočné nastraženie nástrah. Toto vybra

Popis výrobku ESP Umelá plávajúca kukurica žltá

Má 18ks (naozaj 18ks!) V balení. Obsahuje 6 klasických zŕn, 6 veľkých a 6 extra veľkých ks + dva pásiky špeciálnych ESP zarážok pre zaistenie zŕn na vlasci. Rovnako ako u menších rozmerov kukuríc majú zrná rôzne vybrania pre umiestnenie zarážok, buď na konci, alebo uprostred zrná, tak aby bolo možné pozdĺžne či bočné nastraženie nástrah. Toto vybranie-drážky, je veľmi dôležité lebo ESP zarážky dokonale padnú pri zatiahnutí do tvaru kukurice a nijako z nej nevyčnievajú, čo podstatne zvyšuje úspešnosť lovu s týmito kukuričnými zrnami.

ESP kukurica je ideálny pre širokú škálu prezentácií plávajúcich nástrah vrátane boilies, orecha, ak vytvoreniu neodolateľných pop-up kombinácií. Väčšie veľkosti sú tiež ideálne pre ZIG-Rigs.

Žiarivé farby umožňujú vynikajúcu vizuálnu príťažlivosť, ktorú môžeme zvýšiť ich kombinácií. Vďaka týmto farebným kombináciám môžeme simulovať rôzne miestne podmienky a stravovacie návyky jednotlivých lokalít. Žiarivé farebné nástrahy sú zvlášť účinné na jar a v zime, kedy jasný a vizuálny kontakt veľmi upútava pozornosť zvedavých rýb a tým aj zvyšuje počet záberov na tieto nástrahy.