Kategoria

Flajzar sada signalizátorov Fishtron Q9 TX RGB 3 + 1

0 hodnotenie
Značka Flajzar
Náš kód: P30385
Akce

Nový signalizátor Fishtron Q9TX RGB vychádza z úspešného modelu Q9TX. Novinkou je najmä multifunkčná optická signalizácia s možnosťou zmeny farby. Klasikou je funkcia MUTE, ktorá krátkym stlačením tlačidla vypne všetky zvuky. Slúži pre kľudné nastavenie prútov. Funkcia sa potom rovnako jednoducho zruší alebo je automaticky vypnutá po uplynutí času 60 sekúnd. Signalizátor ďalej vyniká nielen množstvom moderných funkcií, ale hlavný dôraz bol kladený na perfektný dizajn. Ten zaručuje atraktívnosť a originalitu výrobku. S týmto signalizátorom sa nestratíte. Získate spoľahlivý a pekný výrobok, ktorý vás bude sprevádzať na vašich výpravách k vode. Unikátny multifunkčné optická signalizácia zložená z radu LED diód informuje rybára nielen o zábere, smeru odvíjania vlasca a rýchlosti odvíjanie, ale io nastavení niektorých funkcií. Samozrejmosťou je pamäťová funkcia LED a možnosť zapnúť nočné pozičné svetlo. Rybár má tiež možnosť prepnúť signalizátor do "diskrétneho režimu", kedy sa obmedzí výkon optickej signalizácie LED. Táto funkcia bude využívaná najmä v noci, kedy by LED diódy mohli pôsobiť rušivo. Záber je potom signalizovaný zvukom (ten sa dá plynule regulovať) a preblikávaním podsvieteného tlačidla. Horné LED sú vypnuté. Teraz novo aj funkcia umožňujúca vypnúť všetky LED - teda i podsvietené tlačidlo). Celková mechanická odolnosť výrobku je zaručená použitím kvalitných materiálov, odolnosť proti dažďu i hmle. Použitá elektronika využíva najmodernejších súčiastok. Srdcom signalizátora je mikroprocesor s inteligentným riadením spotreby zaručujúce dlhú výdrž batérie. Pomocou intuitívnych regulačných prvkov rýchlo nastavíte v širokom rozsahu požadovanú citlivosť (dĺžku poťahu vlasca), hlasitosť a výšku tónu a to od najhlbších (pripomínajúce kačicu) až po tóny vysoké a kolísavé. Široká škála a vhodný výber tónu zaručí dobrú počuteľnosť aj pri nepriaznivom počasí, ako je vietor a dážď alebo naopak decentný tón nerušící okolia. Nastavenie citlivosti je možné už od 4 mm do 15 cm. Signalizátor Fishtron Q9TX RGB má vstavaný výkonný vysielač a bezproblémovo komunikuje s moderným prijímačom Q-RX2 RGB v dosahu niekoľkých stoviek metrov. Súčasťou setu je praktický transportný kufrík.... Celý popis

425 EUR
Skladom - môžete mať dnesOsobný odber na predajni v Hradci Králové ZADARMOdoručenie dopravcom 
Popis tovaru

Nový signalizátor Fishtron Q9TX RGB vychádza z úspešného modelu Q9TX. Novinkou je najmä multifunkčná optická signalizácia s možnosťou zmeny farby. Klasikou je funkcia MUTE, ktorá krátkym stlačením tlačidla vypne všetky zvuky. Slúži pre kľudné nastavenie prútov. Funkcia sa potom rovnako jednoducho zruší alebo je automaticky vypnutá po uplynutí času 60 sekúnd. Signalizátor ďalej vyniká nielen množstvom moderných funkcií, ale hlavný dôraz bol kladený na perfektný dizajn. Ten zaručuje atraktívnosť a originalitu výrobku. S týmto signalizátorom sa nestratíte. Získate spoľahlivý a pekný výrobok, ktorý vás bude sprevádzať na vašich výpravách k vode. Unikátny multifunkčné optická signalizácia zložená z radu LED diód informuje rybára nielen o zábere, smeru odvíjania vlasca a rýchlosti odvíjanie, ale io nastavení niektorých funkcií. Samozrejmosťou je pamäťová funkcia LED a možnosť zapnúť nočné pozičné svetlo. Rybár má tiež možnosť prepnúť signalizátor do "diskrétneho režimu", kedy sa obmedzí výkon optickej signalizácie LED. Táto funkcia bude využívaná najmä v noci, kedy by LED diódy mohli pôsobiť rušivo. Záber je potom signalizovaný zvukom (ten sa dá plynule regulovať) a preblikávaním podsvieteného tlačidla. Horné LED sú vypnuté. Teraz novo aj funkcia umožňujúca vypnúť všetky LED - teda i podsvietené tlačidlo). Celková mechanická odolnosť výrobku je zaručená použitím kvalitných materiálov, odolnosť proti dažďu i hmle. Použitá elektronika využíva najmodernejších súčiastok. Srdcom signalizátora je mikroprocesor s inteligentným riadením spotreby zaručujúce dlhú výdrž batérie. Pomocou intuitívnych regulačných prvkov rýchlo nastavíte v širokom rozsahu požadovanú citlivosť (dĺžku poťahu vlasca), hlasitosť a výšku tónu a to od najhlbších (pripomínajúce kačicu) až po tóny vysoké a kolísavé. Široká škála a vhodný výber tónu zaručí dobrú počuteľnosť aj pri nepriaznivom počasí, ako je vietor a dážď alebo naopak decentný tón nerušící okolia.Nastavenie citlivosti je možné už od 4 mm do 15 cm.  

Signalizátor Fishtron Q9TX RGB má vstavaný výkonný vysielač a bezproblémovo komunikuje s moderným prijímačom Q-RX2 RGB v dosahu niekoľkých stoviek metrov. Súčasťou setu je praktický transportný kufrík.

Parametre
Typ sady: 3+1