Fox Edges ZIG ALIGN hd foam

Táto inovatívna nová rada Zig align je pripravená zmeniť spôsob, akým rybári lovia s Zig Rigs navždy.Nový Zig align je postavený na našom adaptéri Line Align Adapter, ktorý bol vyvinutý pre pop-up a dno návnady. Nový Zig align je vyrobený z mäkšieho, viac vznášajúceho sa plastu a má na zadnej strane unikátny tvarovanú slučku.Použitím nakladacieho n

Popis výrobku Fox Edges ZIG ALIGN hd foam

Táto inovatívna nová rada Zig align je pripravená zmeniť spôsob, akým rybári lovia s Zig Rigs navždy.Nový Zig align je postavený na našom adaptéri Line Align Adapter, ktorý bol vyvinutý pre pop-up a dno návnady. Nový Zig align je vyrobený z mäkšieho, viac vznášajúceho sa plastu a má na zadnej strane unikátny tvarovanú slučku.Použitím nakladacieho nástroje dodávaného v súprave Zig align Kit môžete jednoducho vložiť zvolenú farbu peny do slučky na zadnej strane align a upraviť ju na požadovanú veľkosť, aby sa vytvoril konečný hookbait.Slučka uchopí penu veľmi pevne, čo znamená, že sa nevypne ani na najväčšom odliatku.

Výhody Zig ALIGN

 • Lepšie Hookholds a anti-eject vlastnosti - Vytvorí oveľa širší gape než štandardné uzol bez uzlov alebo Zig Bug háčik (bez páperie alebo peny bráni preniknutiu háku bod), pre oveľa lepšiu hák potenciál.
 • Lepšie potenciál pre zaháknutie - align umožňuje, aby váš Háčiky sedel po celú dobu centrálne, nevýhoda s uzlom bez uzlov na svetle mono je, že vlasy prirodzene chcú sedieť na jednej strane, čo môže viesť k zlému držanie háčikov.
 • Silnejší spoľahlivejšie uzly môžu byť použité - Umožňuje pripojiť váš háčik k vášmu háčika s Palomar alebo Grinner Knôt skôr než Knotless Knot, ktoré sú oveľa silnejšie a tiež bráni oku háčiku pred otrením a oslabenie hooklink pri hraní ryba.
 • Ďaleko väčšiu hodnotu za peniaze - Ak by sa váš bod na háčiku obrátil, môžete jednoducho zasunúť align do svojho háku a pripojiť nový háčik - s hákom v štýle Zig Bug, akonáhle je bod preč, musí byť odhodený, čo môže byť veľmi drahé.
 • Veľmi všestranný - môžete kombinovať farby peny a Zig align vytvoriť celý rad možností farieb hookbait, kým nenájdete combo, ktoré funguje najlepšie v daný deň.
 • Veľmi rýchla a jednoduchá - výmena vášho hookbaitu je veľmi rýchla a výmena háčikov je tiež veľmi rýchla vďaka unikátnemu nakladaciemu nástrojmi.
 • Imitácia tvaru vznikajúce larvy - väčšina Zig Bug štýle hookbaits napodobňujú bytosti, ktoré žijú z vody, čo je celkom nezmyselné imitácia, pretože nie sú prirodzené!Tvar Zig align v kombinácii s vložkou z peny veľmi kopíruje tvar víly s tenkým zakriveným telom a veľkou hlavou.
 • Farebná nastavenie Hi-Vis - červené a žlté možnosti umožňujú vytvoriť hi-pozri hookbaits, keď jeden háčkovacie rybolov alebo podväzovanie cez vrchol - obzvlášť účinný pri použití spod mixu, ktorý obsahuje červené červami a kukuricu kukuričnú.


Dostupné produkty:
Kit Zig ALIGN

 • 3 dĺžky peny Zig ALIGN HD
 • 6 Zig ALIGN Sleeves
 • 1 x Nástroj pre načítanie

Zig ALIGN Sleeves

S Fox Edges ZIG ALIGN hd foam zákazníci najčastejšie kupujú