Rapala Wobler Husky Jerk Suspending 10 HT
Popis výrobku Rapala Wobler Husky Jerk Suspending 10 HT
| dĺžka | 10 cm |
| váha | 11 g |
| počet trojháčiky | 2 veľ.5 |
| vlastnosť | neutrálny, zvukový |
| technika lovu | nahadzovanie, troling |
| vhodné pre | šťuka, zubáč, morský pstruh |
| dĺžka (cm) | 10 cm |
| hĺbkový dosah | 2,1 - 4,8 m |
Husky Jerk Suspending 10 HT - plastový, zvukový wobler s neutrálnym spôsobom plávania. Štíhle, holografické telo wobler je príťažlivé pre väčšinu dravcov, pri striedavé rýchlosti vláčenie sa z neho stáva neodolateľný diabol.


