Rapala Wobler Husky Jerk Suspending 12 GP
Popis výrobku Rapala Wobler Husky Jerk Suspending 12 GP
| dĺžka | 12 cm |
| počet trojháčiky | 3 vel.5 |
| vlastnosť | neutrálny, zvukový |
| technika lovu | nahadzovanie, troling |
| vhodné pre | zubáč, šťuka, ostriež, pstruh, losos, morský ostriež |
| hĺbkový rozsah | 1,2 - 2,4 m |
| dĺžka (cm) | 12 cm |
| váha | 13 g |
Husky Jerk, plastový, zvukový wobler s neutrálnym spôsobom plávania. Štíhle, holografické telo wobler je príťažlivé pre väčšinu dravcov, pri striedavé rýchlosti vláčenie sa z neho stáva neodolateľný diabol.
S Rapala Wobler Husky Jerk Suspending 12 GP zákazníci najčastejšie kupujú
Delikapet Mäsový červ 150 ml1.9 EUR
