Rapala Wobler Husky Jerk Suspending 14 GBM
Popis výrobku Rapala Wobler Husky Jerk Suspending 14 GBM
| dĺžka | 14 cm |
| váha | 18 g |
| počet trojháčiky | 3 vel. 4 |
| vlastnosť | neutrálny, zvukový |
| technika lovu | nahadzovanie, troling |
| hĺbkový rozsah | 1,2 - 2,4 m |
| dĺžka (cm) | 14 cm |
| vhodné pre | zubáč, šťuka, ostriež, pstruh, losos, morský ostriež |
Husky Jerk, plastový, zvukový wobler s neutrálnym spôsobom plávania. Štíhle, holografické telo wobler je príťažlivé pre väčšinu dravcov, pri striedavé rýchlosti vláčenie sa z neho stáva neodolateľný diabol.
