Jointed Floating J11 B
Popis výrobku Jointed Floating J11 B
| dĺžka | 11 cm |
| váha | 9 g |
| počet trojháčiky | 2 veľ.3 |
| vlastnosť | plávajúce |
| technika lovu | nahadzovanie, troling |
| vhodné pre | všetky druhy dravých rýb |
| hĺbkový rozsah | 1,2 - 2,4 m |
| dĺžka (cm) | 11 cm |
Jointed Floating J11 B - dvojdielny, mimoriadne účinný wobler. Vďaka špeciálnemu vyváženie zaujme nástraha horizontálnu polohu pri každom prerušení navíjanie, čím skvele imituje ranenú rybku.

