Rybársky prút JAF Capture Capture Carp Prestige 12ft 1+1 ZADARMO
Popis výrobku Rybársky prút JAF Capture Capture Carp Prestige 12ft 1+1 ZADARMO
| transportná dĺžka | 0 cm |
| hmotnosť prútu | 0 g |
| dĺžka | 3,60m |
| počet dielov | 2 |
| Dĺžka kaprového prútu | 3,6m 12ft |
| Akcia kaprového prútu | 3,50lb |
| testovacie krivka | 5,75 lb |
| počet dielov | 2 |
| Dĺžka prútu | 1,6m |
| Veľkosť navádzacieho očka | 0 mm |
| Akcia prútu | 3,50 lb |
Rad kvalitných dvojdielnych prútov od prestížnej firmy JAF Capture. Teraz super AKCIE...Pri kúpe jedného prútu dostanete druhý ZADARMO! Prút je postavený na kvalitnom X-WRAP karbónovom blanku a je osadený kvalitnými SIC očkami. Prúty sú určené pre ďaleké hody a skrývajú v sebe veľa sily. Rukoväť je ergonomická na konci zosilnená a vyrobená z EVA materiálu s protišmykovým povrchom a elegantným mrežovania. Prúty sú osadené luxusným sedlom pre navijaky, sedlo pojme aj tie najväčšie navijaky. Dĺžka: 3,6 m Akcia: 3,5 lb Transportná dĺžka: 187 cm Počet dielov: 2
