Kniha Môj priateľ sumec - Jakub Vágner

Kniha Môj priateľ sumec

Popis výrobku Kniha Môj priateľ sumec - Jakub Vágner

Kniha Môj priateľ sumec - Autor knihy Jakub Vágner sa dnes radí medzi najuznávanejšie loveckou elitu. Našou rybárske i nerybárske verejnosti je známy predovšetkým vďaka svojmu populárnemu televíznemu programu S Jakubom na rybách a samozrejme aj dokumentárnym filmom s rybárskou tematikou. Pri vyslovení jeho mena sa mnohým rybárom vybaví fotografie gigantických rýb z celého sveta, ale aj sumcov! Ich love sa autor venuje od svojej mladosti a patrí medzi pioniermi moderného poňatia lovu sumcov tak, ako ho poznáme dnes.

Svoju prvú knihu nazval autor výstižne Môj priateľ sumec. V knihe sa čitateľ dozvie úplne všetko, čo je o živote a love sumca doteraz známe. Kniha je rozdelená do niekoľkých kapitol (biológia, život sumca, štvoro ročných období, taktika lovu, zdolávanie, lodné navigácia, nástrahy a mnoho ďalších), v ktorých sa zoznámite s tým, ako vyzrieť na českej sumca, ale aj ako byť úspešný v revíroch celého sveta.

Čo robí knihu zaujímavou a výnimočnou je skutočnosť, že svoje skúsenosti neodovzdáva len autor, ale celá rada jeho priateľov. V knihe nájdete názory a tipy tých najväčších sumcařů dnešnej doby. Či už je to Olivier portrétom, Yuri Grisendi, Xavier Vella, Claude Valette, Arnout Terlouw, Stefan Seuss a ďalšie.

Olivier portrétom vyhlásil: "Jakubovi Vágnera sa podarilo napísať sumcařskou bibliu."

Kniha je doslova "nabitá" množstvom špičkových fotografií od autora knihy a jeho priateľov. Rozhodne sa máte na čo tešiť!

počet strán: 376