Mivardi rybárske kreslo Comfort Feeder
Popis výrobku Mivardi rybárske kreslo Comfort Feeder
| poznámky | odporúčaná transp. taška M-TBBCHPR |
| počet kusov v balení | 1 |
| hmotnosť | 5,8 kg |
| transportné rozmer | 80 x 73 x 14 cm |
| nosnosť | 140 kg |
| farba | čierna |
| Rozmer sedacej časti (šírka x dĺžka) | 56 x 50 cm |
| Rozmer chrbtovej časti (šírka x dĺžka) | 56 x 70 cm |
| Výška sedadla od zeme (od - do) | 39 - 48 cm |
| Transportná taška | M-TBBCHPRO8 |
| nosnosť | 140kg |
Špeciálna kreslo, vyvinuté pre dokonalé pohodlie pri love na feeder alebo plávanú. Využíva veľmi obľúbený a mimoriadne praktický systém sklápania operadla pomocou nadvihnutie opierok. Všetky nohy sú výškovo nastaviteľné. Predné nohy majú štandardizovaný priemer 25mm a umožňujú tak priame upevnenie najrôznejších doplnkov a držiakov, ktoré sú pre tento priemer nôh bežne dostupné. Luxusný materiál matraca a pohodlný vankúš zabezpečujú dokonalý komfort sedenia.
S Mivardi rybárske kreslo Comfort Feeder zákazníci najčastejšie kupujú
Mivardi Miska na Vodu10.2 EUR
Mivardi Držiak L - Krátky7.1 EUR
Mivardi Odkladacie plato - malé15.2 EUR







