Mivardi Krmítková zmes M-1 1kg

Krmítková zmes Mivardi M-1 1kg... Celý popis

od 4.7 EUR
Skladem do 2 pracovních dnů
Akcia Mivardi Krmítková zmes M-1 1kg príchuť: kapor
 M-GTM1CARP
Výprodej
Momentálně nedostupné
4.7 EUR
cena po  registráciu:  113 EUR
Akcia Mivardi Krmítková zmes M-1 1kg príchuť: pleskáč
 M-GTM1BREA
Výprodej
Momentálně nedostupné
4.7 EUR
cena po  registráciu:  113 EUR
Akcia Mivardi Krmítková zmes M-1 1kg príchuť: pleskáč pre
 M-GTM1BRHE
Výprodej
Momentálně nedostupné
4.7 EUR
cena po  registráciu:  113 EUR
Mivardi Krmítková zmes M-1 1kg príchuť: plotica tmavá
 M-GTM1BLRO
Momentálně nedostupné
4.7 EUR
cena po  registráciu:  113 EUR
Popis tovaru

Krmítková zmes Mivardi M-1 1kg

 

M1 - Kapor - Silne lepivé kŕmenie svetložltej farby, ktoré je určené pre lov kaprov a veľkých rýb. Je vhodné aj pre pridanie do zmesí na rýchlo tečúcej vody. Je vynikajúci pre dopravenie veľkého množstva živej návnady na dno. Pracuje pomaly a dlho udržuje ryby v lovnom mieste. Obsahuje veľké množstvo hrubých častíc a farebných kúskov, ktoré však nevzlínají, ale drží sa na dne.

 

M1 - Pleskáč - Účinné kŕmenie na pleskáče strednej zrnitosti s intenzívnym, veľmi sladkým aróma, ktoré spoľahlivo selektuje predovšetkým veľké pleskáče. Svetlá, bronzovo-žltá farba a stredné zrnitosť napomáha vytvoreniu atraktívneho koberce na dne, z ktorého pleskáče nasávajú obsiahnuté hrubé kúsky rôznych farieb. Toto kŕmenie je možné podľa potreby kombinovať s ostatnými krmivami M1 a upraviť tak jeho lepivosť alebo štruktúru.

 

M1 - Feeder - Kŕmenie tmavšie farby pre lov s feederovým alebo klasickým krmítkom na stojatých vodách alebo stredne tečúcich riekach. Táto vnadiaca zmes bola vyvinutá popredným českými špecialistami pre lov na feeder.

 

M1 - Jazero - Mierne lepivé kŕmenie stredne hrubé štruktúry, ktoré je určené pre použitie na stojatých a mierne tečúcich vodách. Výborne pracuje v stĺpci a po utiahnutie alebo zmiešaní s lepivými krmivami M1 je možné ho rýchlo dopraviť ku dnu, kde začína okamžite pracovať a ľahko vzlínať. Toto krmivo je vhodné vždy kombinovať s inou zmesou M1, určenú na konkrétny druh ryby.

 

M1 - Rieka - Výrazne lepivé kŕmenie zlato-žltej farby s hrubšou štruktúrou, vhodné pre lov na ťažných vodách. Po navlhčení silne lepí a je vhodné pre rýchle dopravenie kŕmenie aj so živou zložkou ku dnu, kde sa pomaly rozpadá. Kŕmenie má sladkú chuť a veľmi stále arómu.

 

M1 - Plotica Tmavá - Veľmi tmavé kŕmenie. Zmiešané iba s hlinou alebo s ľahkou prímesou iných krmív M1 je vynikajúci pre lov plotíc. Jemnejšie štruktúra ryby nezasýti a špecifickú arómu je stále intenzívne láka. Pridaním tohto kŕmenie možno zjemniť a stmaviť ostatné krmivá M1 a upraviť ich tak na použitie v čistých alebo chladných vodách.

Parametre
hmotnosť: 1000 g
veľkosť balenia: 1kg