Mivardi Lehátko CamoCode Flat6
Popis výrobku Mivardi Lehátko CamoCode Flat6
| poznámky | 6 nôh |
| počet kusov v balení | 1 |
| hmotnosť | 8,6 kg |
| transportné rozmer | 90 x 80 x 30 cm |
| rozmer | 205 x 80 cm |
| materiál | Ľahká a veľmi stabilná konštrukcia s pevnou matracov a fleecovým poťahom |
| nosnosť | 140 kg |
| farba | Camo CODE |
| Výška sedadla od zeme (od - do) | 37 - 52 cm |
| Výška rámu od zeme | 27 – 42 cm |
| Transportná taška | M-TBBCHCC |
| počet Nôh | 6 |
| nosnosť | 140kg |
Extrémne ľahké, veľké a 100% ploché ležadlo vo veľmi atraktívnom dizajne s digitálnym maskovaním. Nadštandardne silná a veľmi komfortný matrac s fleecovou vrchnou vrstvou ponúka najúčinnejší systém regulácie tuhosti pomocou elastického šnurovanie na spodnej strane. Ďalšou výhodou sú nohy s rozmernými výkyvnými patkami a možnosťou veľkého vysunutia. Ležadlo je dostupné vo variante s ôsmimi alebo so šiestimi nohami.
Vankúš = dĺžka - 30 cm, šírka - 65 cm, výška - 15 cm
Regulácia upínanie chrbta = dĺžka - 60 cm, šírka - 70 cm
Konštrukcia = priemer rúrok 2,5 cm



