Mivardi Lehátko Comfort XL8 + Pelety Mivardi 1kg
Popis výrobku Mivardi Lehátko Comfort XL8 + Pelety Mivardi 1kg
| poznámky | 8 nôh |
| počet kusov v balení | 1 |
| hmotnosť | 10,98 kg |
| transportné rozmer | 85 x 80 x 35 cm |
| rozmer | 213 x 86 cm |
| nosnosť | 160 kg |
| Výška rámu od zeme | 32 – 47 cm cm |
| Transportná taška | M-TBBCHCC |
| Výška sedadla od zeme (od - do) | 35 - 50 cm |
| nosnosť | 160kg |
| počet Nôh | 8 |
Veľké, ploché a dokonale komfortné lehátko. Mäkký vankúš a bohato polstrovaná matrac s hrejivým fleecovým poťahom zaisťujú pohodlie aj pri dlhších výpravách. Krajné časti poťahu matraca sú vyrobené zo silného, pevného a umývateľného materiálu B-POL 600D, ktorý je takmer nezničiteľný a zaisťuje dlhú životnosť. Nohy sú zakončené veľkými výkyvnými labkami proti zaborenie v exkluzívnom dizajne Mivardi. Unikátne riešené zámky aretácie nôh prinášajú pohodlné a rýchle ovládanie výsuvu jedným dotykom a zároveň maximálnu spoľahlivosť. Veľmi pevný rám umožňuje dokonalé napnutie matraca. Lehátko Comfort je dostupné vo variante so šiestimi alebo ôsmimi nohami.










