Lehátko Professional FLAT8
Popis výrobku Lehátko Professional FLAT8
| počet kusov v balení | 1 |
| hmotnosť | 11 kg |
| transportné rozmer | 85 x 80 x 30 cm |
| rozmer | 208 x 84 cm |
| nosnosť | 140 kg |
| Výška rámu od zeme | 32 – 47 cm cm |
| Transportná taška | M-TBBCHPRO8 |
| Výška sedadla od zeme (od - do) | 36 - 50 cm |
Rozmerné a 100% ploché ležadlo so silno polstrovanou matracov a hrejivým fleecovým poťahom. Vo vrchnej časti je integrovaný veľký a pohodlný vankúš. Lehátko je vybavené pokročilým napínacím systémom pre účinnú reguláciou tuhosti matraca. Osem teleskopických nôh je osadené veľkými pätkami a spoľahlivým systémom aretácie.
