Magnum Floating 18 RH
Popis výrobku Magnum Floating 18 RH
| dĺžka | 18 cm |
| váha | 40 g |
| počet trojháčiky | 2 veľ.4/0 |
| vlastnosť | plávajúce |
| technika lovu | nahadzovanie, troling |
| vhodné pre | šťuka, tuniak, tarpon, |
| hĺbkový rozsah | 2,7 - 3,3 m |
| dĺžka (cm) | 18 cm |
Magnum plávajúce je svetový rekordér v love trofejí. Konštrukcia nástrahy bráni odklonenia smere aj pri väčšej rýchlosti vláčenie, vďaka realistickému zafarbenie je lákavou korisťou.
