Nash Black Ops Sawn Off 6" 2lb
Popis výrobku Nash Black Ops Sawn Off 6" 2lb
| transportná dĺžka | 0 cm |
| hmotnosť prútu | 0 g |
| testovacie krivka | 2 lb |
| testovacie krivka | 5,75 lb |
| počet dielov | 2 |
| Dĺžka prútu | 1,6m |
| Veľkosť navádzacieho očka | 0 mm |
| Dĺžka prútu | 1.8m |
Blank je dostatočne pevný pre extrémne hody, súčasne jemný na zdolávanie, kedy minimalizuje možnosť vyrezanie háčika z rybej papule. Super tenká titánová Fuji očká SS Minimá výrazne znižujú trenie pri vedení vlasca, prvý očko 50mm je samozrejmosťou. Novinkou je tiež spolupráca so svetovým výrobcom sediel navijakov ALPS, ktoré boli v tomto prípade špeciálne upravené do matnej úpravy a skrátené, aby vyhovovali našim požiadavkám.
